Sari la conținut
Forum Roportal
JohnS

Bună, eu sunt un tip timid, din păcate, şi am c

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sunt baieti frumosi care umbla cu fete NU frumoase ci mai putin frumoase

 

dar na, pretentiile timidului sunt exagerate

 

Si totusi tu ai venit aici sa ma ajuti ?

"dar na, pretentiile timidului sunt exagerate" W.T.F it's supposed to man?? si pe romaneste ce naiba ar trebui sa insemne si asta?

Ca , daca sunt timid trebuie sa imi i-au una care la 20 de ani arata de 47 , sau ce?

defineste si tu "exagerate;

Exagerate in ce sens , ca am insinuat ca vreau o fata care seamana cu Yvonne Strahovski sau Kate Beckinsale ?

In primul rand am ales-o Yvonne Strahovski din cu totul alte motive decat cele pe care le crezi tu . A mai fost cineva odata cu asa raspuns " Ba fraiere tu aici scrii romane , ce looser poti sa fii , mai si visezi sa fii actor , poate pleci si din Romania , asa ziceai ?" <- si ca sa raspund unui astfel de raspuns nesimtit , sunt nevoit sa ma cobor la nivelul lui si sa zic , "Si de ce sa stau in Romania ? Pentru un salariu de nimic ? Pentru bataie de joc in orice institutie ? In caz de doamne fereste ma tai la mana mai bine imi acopar rana cu hartie igienica decat sa merg la spital? Pentru astfel de lucruri? Daca plec in alta parte , macar muncesc sa i-au niste bani din care sa mai si traiesc nu numai sa "supravietuiesc" , un om normal nu trebuie sa supravetuiasca , ci sa isi traiasca viata!

 

am si io o intrebare: unde va sunt parintii la varsta asta?

Unul acasa si altul la munca sau amandoi la munca .

Editat de BogdanDK

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am si io o intrebare: unde va sunt parintii la varsta asta?

De ce, ce vrei sa faci cu ei ? :(

 

Parintii si-au facut datoria, i-au nascut si le ofera conditii de viata, de educatia lor se ocupa mediul ambiant :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La ce cretini aka baieti la moda am in clasa , cel mai banal cuvant legat de dragoste sau de parerile mele legate de fete sau gusturile mele , pare a fi rupt din Alien vs Predator asa ca incerc sa reduc cat pot conversatii de acest gen in fata "baietilor la moda" , doar nu cumva sa se molipseasca de la baiatul looser sau ciudat

Trecand peste faptul ca tinerii din ziua de azi imi par ratati si inadaptati societatii in care traiesc, pot sa-ti spun ca nu esti obligat sa discuti chestiile astea cu baietii la moda din clasa ta, poti sa ii ignori si sa iti vezi de drumul tau, nu ?

 

Ce te-a apucat de vrei neaparat o fata, crezi ca o sa fii mai destept sau mai bine vazut daca umbli cu vreuna ?

 

Crezi ca fetele nu au si ele totfelul de prostii in cap ? Chiar crezi ca o fata e o fiinta intelegatoare si iubitoare tot timpul ? Vai de capul meu :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce, ce vrei sa faci cu ei ? :(

 

Parintii si-au facut datoria, i-au nascut si le ofera conditii de viata, de educatia lor se ocupa mediul ambiant :)

mda, najpa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce crezi ca meriti o fata frumoasa?

 

Dar de ce sa merit una neatragatoare?

Din cate stiu eu nu am omorat pe nimeni sau alt ceva.

In ce clasa sunt si ce specimene trebuie sa suport 6 ore pe zi nu mai cred sau presupun ce fata merit, eu am fost intrebat si am raspuns .

 

"De ce crezi ca meriti o fata frumoasa?" <- eu nu sunt un nesimtit care dupa o noapte dispare ca magaru' in ceata , nu sunt genu care raspunde asa "si ce plm ma intrebi pe mine?" eu sunt genul care are abilitatea rara de a controla iesirile astea mai la moda acum . Eu sunt genul care in loc sa mearga cu bietii la bar sa se uite la meci prefer sa ma plimb prin parc cu o fata la care tin .

 

Sper ca te-am lamutit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Problema e ca frumusetea nu vine neaparat si cu alte calitati.S-ar putea sa pierzi fete de calitate daca frumusetea e principala ta unitate de masura.

 

Genul de baiat care esti tu in momentul de fata,e numai bun pentru a fi tovarasul fetelor si doar atat.

Editat de CRISTI82

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×