Sari la conținut
Forum Roportal
SithLord

Romania s-a grăbit la U.E...

Postări Recomandate

Incepand de vineri, Slovacia, Cehia, Polonia, cele trei tari baltice si Slovenia vor face parte oficial, ca si insula Malta, din spatiul european de libera circulatie, din care fac parte 15 state europene. Ultimele pasapoarte vor fi controlate in 20 decembrie la miezul noptii, iar armata austriaca a anuntat deja ca va scoate la licitatie posturile de granita devenite inutile.

 

Acesta este un articol din presa de astăzi.

Ţări mai dezvoltate dec

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Incepand de vineri, Slovacia, Cehia, Polonia, cele trei tari baltice si Slovenia vor face parte oficial, ca si insula Malta, din spatiul european de libera circulatie, din care fac parte 15 state europene. Ultimele pasapoarte vor fi controlate in 20 decembrie la miezul noptii, iar armata austriaca a anuntat deja ca va scoate la licitatie posturile de granita devenite inutile.

 

Acesta este un articol din presa de astăzi.

Ţări mai dezvoltate dec

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Incepand de vineri, Slovacia, Cehia, Polonia, cele trei tari baltice si Slovenia vor face parte oficial, ca si insula Malta, din spatiul european de libera circulatie, din care fac parte 15 state europene. Ultimele pasapoarte vor fi controlate in 20 decembrie la miezul noptii, iar armata austriaca a anuntat deja ca va scoate la licitatie posturile de granita devenite inutile.

 

Acesta este un articol din presa de astăzi.

Ţări mai dezvoltate dec

Editat de GigJoe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai topicul vrea sa sustina ideea ca tot UE este directia corecta si nu "independenta" a la Rep. Moldova de sub aripa generoasa a Ursului!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Zici de parca numai Romania e tara care nu prea are ce cauta.

Multe tari au intrat dar nu prea seamana cu o tara UE.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Zici de parca numai Romania e tara care nu prea are ce cauta.

Multe tari au intrat dar nu prea seamana cu o tara UE.

 

 

Ia mai da-ne tu cateva exemple plus argumente.

 

Romania nu are ce cauta, poate mai sunt si altele, dar hai sa privim in ograda noastra, daca tot eram doriti ( din varii interese ), am fi putut cel putin sa nu intram in ghenunchi.

Editat de Khristine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ia mai da-ne tu cateva exemple plus argumente.

 

Romania nu are ce cauta, poate mai sunt si altele, dar hai sa privim in ograda noastra, daca tot eram doriti ( din varii interese ), am fi putut cel putin sa nu intram in ghenunchi.

Dar cum trebuia să

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lupini, ma fac ca nu am vazut intrebarea aia. Altfel decat am intrat, poftim. Poate asa ne lamurim.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×