Sari la conținut
Forum Roportal
S.R.

Pana la urma cine vine la Arsenal Park ? Ba nu,cine a fost la Arsenal Park ?

Postări Recomandate

World Vegetarian Day is observed annually on October 1.

 

Acolo merg . :D

 

 

Minciuni . Atunci de ce ai mai participat la concurs daca stiai ca o sa te muti din tara ? Sau voi va mutati din tara planificand totul in cateva zile ?

 

Ti-e frica cumva sa iti adjudeci premiul pentru care ai luptat cu atata indarjire ?

Poftim? Am planificat plecarea de o luna, iar pe 1 oct ne luam zborul, si nu am luptat cu indarjire pt premiu, ci postarile voastre sunt irezistibile :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si totusi timp de o luna de zile ai continuat sa postezi permanent pe toate topicurile de concurs in ciuda faptului ca stiai ca nu o sa-ti poti revendica premiul si ca o sa ocupi locul altui posibil participant de-an boulea .

 

Mai, o fi de la vegetale ? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
As vrea sa stiu daca la intalnirea aceasta va veni si doamna Lux . Daca este cazul, as veni prin resurse financiare proprii la actiunea asta doar ca sa ii strang mana pentru tot ceea ce a postat pe topicurile de concurs.

:rolf:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie mi se pare aiurea ca persoane care s-au zbătut pt concurs (fie pt premii, fie pt Arsenal), pe ultima sută de metri să o dea cotită

 

dacă ştiai că nu mai ai zile de concediu pe 2010, nu ai bani de transport, nu ai chef,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×