Sari la conținut
Forum Roportal
S.R.

Pana la urma cine vine la Arsenal Park ? Ba nu,cine a fost la Arsenal Park ?

Postări Recomandate

Revenind la topic cu o sugestie, mie mi s-ar parea ok ca in locul celor ce nu vin sa fie admisi urmatorii din clasament, sau macar 1 nou pentru 2 din top care nu vin. Parerea mea umila...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu daca era sa vin nu as fi venit pe locul nimanui. Adica mi-as fi platit singura ce se plateste pe acolo. Da' oricum, banuiesc ca o sa faceti si intalniri din alea roportaliene, din nou.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bun topicul asta.

 

Si eu merg la Arsenal.

Sunt destui care vin.

Am inteles ca si acolo vor fi surprize cu mici premii.

 

 

 

 

Asa se va si proceda. Inclusiv cu premiile de pe locul I , II sau III. Daca castigatorul refuza premiul, el va fi acordat urmatorului clasat.

Sugestie pentru cei ce vor sa refuze premiul 2 sau 3: mai bine vorbiti cu adminii si il donati unui copil inteligent si fara posibilitati, mai ales laptopul. Eu unul asa as face, mai ales ca am laptop si nu am de gind sa fac ferma de calculatoare...

 

P.S. Daca locul 1 nu vrea in Grecia, ma sacrific eu si merg! :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata...

 

parerea mea e ca oricine vrea sa mearga e binevenit...

(numai ca trebuie sa deschida un mic topic si sa scrie acolo, intre paranteze, "topic pentru concurs" ... nu cred ca daca nu o sa faca nici un punct, o sa fie vreo problema...)

si-asa nu sunt suficienti participanti...

 

si desi mi-as fi dorit ca topicul asta sa fie inventat de oficialitati, ma bucur ca l-ai deschis... sa avem si noi o imagine asupra a celor ce se vrea a se petrece pe-acolo... surprizele premiile vor fi binevenite, decizia cui le dam sau daca le luam apartine fiecaruia cred...

 

ar fi de facut si propuneri pe tema, de idei de lucru acolo, dar pentru a sti ce propunem (ca nu mai e concurs sa batem campii cu gratie) ar trebui sa cunoastem opinia organizatorilor, sau si mai corect, chiar planul de organizare/desfasurare a evenimentului ...

doar asa cred ca topicul asta va avea rolul de informare, si nu va deveni un nou loc de defilare printre balarii...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Numai cei care participa la diverse activitati pot veni? De spectatori n-aveti nevoie? Apluze ceva ?!....Ziceam si eu...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Update:

Wanderer.

Jugulator

Bydy

Leonking

 

? Sicily, Aether

 

Pe timp nefavorabil propun un concurs de dans (nush ce m-a apucat, eu nu prea sunt mare dansator).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Activitati la Arsenal Park?

Eu nu participi la activitati. Sunt prea batrana si ruginita pt asa ceva. Nu ma vad prin copaci cu luneta la ochi. :P Asa ca... si eu voi fi in randul spectatorilor.

 

Ah, nu ? :haha: ...atunci nu mai are rost sa ... :doh: :cheer:

 

:ma_duc_sa_ma_spanzur_cu_slapii:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, da! Ca si veneai. Sau tu veneai cu funia? :doh:

Adica nu veneai, pt ca esti departe, si nu pt ca nu ti-ar fi facut placere. :haha:

 

Ai cuvantul meu ca as fi venit - problema e ca la inceputul anului (incepand din februarie ) am platit depozit la o excursie in Franta in exact aceiasi perioada !

 

Chiar regret

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Presupunand ca vin toti, chiar si asa, in actualul clasament sunt cel putin 4- 5 locuri libere din cele 30. Locul moderatorilor.

 

Le e frica la Painball I guess :haha:

 

Cu T , of cors :doh: :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×