Sari la conținut
Forum Roportal
Mariana_mari

sex sau iubire?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

mai fata,cand negociezi temeni intr-o relatie de amor,aia nu mai este prietenie ci un contract comercial

Relatie de amor si contract comercial in aceeasi fraza... la noi, in the land of choice, inca nu e legal :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da asa e nu te contrazic pt ca si eu tot asa ziceam insa unele prietene imi spuneau ca eu am gresit pt k nu l-am inteles si tocmai de aceea sunt si eu cofuza

Ce n-ai inteles ? Omul vrea sex, ce mare inginerie.

Intrebare: Tu de ce nu vrei acum? (nu zic ca trebuia sa o faci cu el sau sa o faci acum) Ce inseamna asta " vreau sa imi pierd virginitatea la 18-19-20 de ani"? E cu programare?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da asa e nu te contrazic pt ca si eu tot asa ziceam insa unele prietene imi spuneau ca eu am gresit pt k nu l-am inteles si tocmai de aceea sunt si eu cofuza

ei,foarte bine acu ca intrebi si pers.putin mai in varsta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce n-ai inteles ? Omul vrea sex, ce mare inginerie.

Intrebare: Tu de ce nu vrei acum? (nu zic ca trebuia sa o faci cu el sau sa o faci acum) Ce inseamna asta " vreau sa imi pierd virginitatea la 18-19-20 de ani"? E cu programare?

dar eu nu am sp la cat vreau sa imi pierd virginitatea,doar ca atunci cand fac lucrul asta trebuie sa si simt ca vreau sa il fac si sa am incredere in persoana de langa mine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da asa e nu te contrazic pt ca si eu tot asa ziceam insa unele prietene imi spuneau ca eu am gresit pt k nu l-am inteles si tocmai de aceea sunt si eu confuza

Prietenele tale sigur trebuie sa fie niste tipe extrem de lucide :pardon: .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar eu nu am sp la cat vreau sa imi pierd virginitatea,doar ca atunci cand fac lucrul asta trebuie sa si simt ca vreau sa il fac si sa am incredere in persoana de langa mine

 

Si te simteai asa cu el? Adica au fost semnitimente sau doar hormoni?

Editat de Darkyn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce nu inteleg eu este.... : de ce simti nevoia sa expui povestea ta pe un chat ca sa fie tocata,maruntita de ce cei ca tine nu considera intime toate lucrurile astea ,,,,,de ce simti nevoia sa urlii ca sa sara cine vrea si cine nu vrea pe tine, pe voi.....ma gandesc ca totusi ai iubit omul ala , de ce il expui ca pe ceva nociv?....asta as vrea sa-mi explici..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce nu inteleg eu este.... : de ce simti nevoia sa expui povestea ta pe un chat ca sa fie tocata,maruntita de ce cei ca tine nu considera intime toate lucrurile astea ,,,,,de ce simti nevoia sa urlii ca sa sara cine vrea si cine nu vrea pe tine, pe voi.....ma gandesc ca totusi ai iubit omul ala , de ce il expui ca pe ceva nociv?....asta as vrea sa-mi explici..

Probabil ca-i mica si dezorientata. Si eu eram cam varza in vremurile alea. Acum ca nu va creste si nu se va orienta cu ajutorul unui forum, asta-i alta treaba.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Probabil ca-i mica si dezorientata. Si eu eram cam varza in vremurile alea. Acum ca nu va creste si nu se va orienta cu ajutorul unui forum, asta-i alta treaba.

acu esti bine?

 

si ca sa simti ca trebuie sa o faci tii neaparat sa stie toata lumea ca esti virgina sau vrei sa te pregatim noi? :pardon:

invidi-oaso!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si ca sa simti ca trebuie sa o faci tii neaparat sa stie toata lumea ca esti virgina sau vrei sa te pregatim noi? :pardon:

Cum vrei sa o pregatim noi? :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×