Sari la conținut
Forum Roportal
Mariana_mari

sex sau iubire?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sa va spun pe scurt ce am patit...am avut o relatie timp de aproape 4 luni cu un baiat de 20 de ani e(eu am 16)si nu mi-a vb de sex niciodata..asta pana la 3 luni jumate.Eu l-am refuzat spunand ca nu sunt pregatita(sunt virgina)si ca ar trebuii sa mai treaca un timp si el a acceptat sa ma mai astepte 3 luni.Insa la 2 saptamani a mai batut un apropo si eu suparata i-am sp ca vreau sa terminam totul...evident ca ne-am certat iar dupa 2 luni am vb de impacare si el mi-a adus iar vb despre sex,ca sa il inteleg ca el are 20 de ani si m-a asteptat 4 luni si ca pt cnv de 20 de ani a asteptat destul si ca el vrea o relatie serioasa din toate punctele de vedere,insa eu iar am refuzat spunandu-i ca vreau sa fac asa cv cu cnv care tine la mn ca nu e deajuns sa tin doar eu la el si mi-a zis ca el a tinut la mn si cand eu i-am sp ca nu a fost asa mi-a sp pa si de atunci numai vb cu mn..prietenii lui imi sp ca el chiar a tinut la mn si nush ce sa mai fac,ce sa mai cred...is foarte confuza../.

Editat de Mariana_mari

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cineva :pardon:

poti sa-mi spui,intr-o propozitie,ce doresti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu voiam la 20 de ani sa ma ia de soata, dar nu voia ce doream eu, si nu m-am culcat cu el, faptul ca am facut-o cu altul si mai bou, a fost o mare prostie.

Prea mult stress la varsta asta, acum ma gandesc ca 20 de ani, ar fi fost bine sa ma fi culcat cu el, dar nu am facut-o, nu eram pregatita, prostii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din postul tau am inteles urmatoarele: ati fost impreuna, el a vrut sex, tu nu ai vrut sex, din motivul asta v-ati despartit; v-ati impacat, el iar a vrut sex, tu tot nu ai vrut sex; tu ai zis ca nu tine la tine, el a zis ca tine, tu tot nu si nu; pana la urma el ti-a zis pa.

 

Tu acum, practic ce vrei sa aflii? Daca a tinut la tine? Daca mai vrei sa fi cu el? Daca vrei sa te impaci cu el(in cazul in care vrea si el)? Daca vrei sa faci sex cu el?

 

Ps: In 2 paragrafe am zic "sex" de 5 ori. Sa insemne ceva asta? :haha: Neah :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×