Sari la conținut
Forum Roportal
Valentin g.

Sa ma combin sau nu cu ea?.......

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Unde?

 

Eu zic sa nu iti pierzi increderea flacau.

Casa de piatra va doresc.. daca o sa fie cazul desigur.

Tatal ei are pusca?

:o: ;) :doh:

nu te mai faci bine!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am 17 si 2 luni

 

Daca fata respectiva e in clasa a 7-a si acum trece in a 8-a, eu banuiesc ca ea are undeva la 13-14 ani. Ca sa fi si tu informat, trebuie sa sti ca sexul cu persoane mai mici de 16 ani e considerat infractiune si se pedepseste cu inchisoare. Eu nu incerc sa te speriu, pentru ca politia mai mult ca sigur ca nu se autosesizeaza in astfel de cazuri. Atat doar ca daca vrei sa ai o relatie cu aceasta fata, vezi daca si parintii sunt de acord cu asa ceva. Ca daca parntii ei o sa faca o plangere la politie nu te vad bine. Si nu ma refer la inchisoare, ca sigur nu se ajunge acolo, dar e destul sa iti faca un dosar penal si nimeni nu o sa te mai angajeze apoi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca fata respectiva e in clasa a 7-a si acum trece in a 8-a, eu banuiesc ca ea are undeva la 13-14 ani. Ca sa fi si tu informat, trebuie sa sti ca sexul cu persoane mai mici de 16 ani e considerat infractiune si se pedepseste cu inchisoare. Eu nu incerc sa te speriu, pentru ca politia mai mult ca sigur ca nu se autosesizeaza in astfel de cazuri. Atat doar ca daca vrei sa ai o relatie cu aceasta fata, vezi daca si parintii sunt de acord cu asa ceva. Ca daca parntii ei o sa faca o plangere la politie nu te vad bine. Si nu ma refer la inchisoare, ca sigur nu se ajunge acolo, dar e destul sa iti faca un dosar penal si nimeni nu o sa te mai angajeze apoi.

trebuie sa faca sex cu ea ca sa ajunga la puscarie..

 

:o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca fata respectiva e in clasa a 7-a si acum trece in a 8-a, eu banuiesc ca ea are undeva la 13-14 ani. Ca sa fi si tu informat, trebuie sa sti ca sexul cu persoane mai mici de 16 ani e considerat infractiune si se pedepseste cu inchisoare. Eu nu incerc sa te speriu, pentru ca politia mai mult ca sigur ca nu se autosesizeaza in astfel de cazuri. Atat doar ca daca vrei sa ai o relatie cu aceasta fata, vezi daca si parintii sunt de acord cu asa ceva. Ca daca parntii ei o sa faca o plangere la politie nu te vad bine. Si nu ma refer la inchisoare, ca sigur nu se ajunge acolo, dar e destul sa iti faca un dosar penal si nimeni nu o sa te mai angajeze apoi.

omu tre sa retina ca fata are sub 14 ani(nu 16) si ca aunge in parnaie el fetita pt altii!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×