Sari la conținut
Forum Roportal
Valentin g.

Sa ma combin sau nu cu ea?.......

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu de alta, dar parintii ei sigur nu vor fi de acord cu relatia respectiva si daca se intampla sa afle si depun plangere la politie o sa ai toate sansele sa te trezesti cu un dosar penal pe cap.

 

Salutare....mam intors. pai nu cred ca as avea dc sami fac griji,doar pt k am vorbit cu ea si am pupato pe obraz?.....nu prea cred.. doar daca se complica lucrurile,fapt care nu prea cred ca e posibil.....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

oricum lasand astea la o parte,mam intalnit aseara cu ea si am scoso la o terasa la un suc. a acceptat fara sa clipeasca...(nu ma asteptam). Acolo am inceput sa ne cunoastem mai bine.....am vorbit aproape o ora numai despre mine iar ea se uita la mine cu niste ochi de parca ziceam ca vrea sa ma manance...ziceai ca e hipnotizata(da era asa de draguta.. :) innebuneam cand o vedeam)...dupa care..iam zis sa nu se mai uite la mine atat de insistent ca ma pierd in ochii ei si nu o mai pot vorbi. atunci sa inrosit toata..a zambit si a lasat usor capu in jos. dupa care a inceput discutia despre ea......s.a. Iam luat nr de tel,am conduso acasa...iar la despartire am pupato pe obraz..(nam indraznit mai mult..e si prima data si ea e mai timida) important e ca am obtinut si o a2a intalnire cu ea.. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si? a ras cineva de tine? ai patit ceva rau? vezi....asa se face treaba, ce e asa de greu? esti destul de mare, nu ar trebui sa-ti spunem noi ce trebuie sa faci

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut,sunt nou pe forum si vreau sa va cer o parere. Este o fata draguta care imi cam face ochi dulci de vreo saptamana,problema e ca eu sunt intra 11a iar ea e abia in clasa a8a. In afara de asta prietenii mei spun ca e mica pt mine(ca se gandesc doar la sex),iar daca ar fi sa ma iau dupa mintea mea,eu mas cupla cu ea ca si mie cam incepe sami placa de ea,insa nu stiu daca e bine ce fac.... voi ce ziceti?

Nu contează v

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
oricum lasand astea la o parte,mam intalnit aseara cu ea si am scoso la o terasa la un suc. a acceptat fara sa clipeasca...(nu ma asteptam). Acolo am inceput sa ne cunoastem mai bine.....am vorbit aproape o ora numai despre mine iar ea se uita la mine cu niste ochi de parca ziceam ca vrea sa ma manance...ziceai ca e hipnotizata(da era asa de draguta.. :) innebuneam cand o vedeam)...dupa care..iam zis sa nu se mai uite la mine atat de insistent ca ma pierd in ochii ei si nu o mai pot vorbi. atunci sa inrosit toata..a zambit si a lasat usor capu in jos. dupa care a inceput discutia despre ea......s.a. Iam luat nr de tel,am conduso acasa...iar la despartire am pupato pe obraz..(nam indraznit mai mult..e si prima data si ea e mai timida) important e ca am obtinut si o a2a intalnire cu ea.. :lol:

 

 

Asta da :) Mult noroc iti doresc. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bravo! dar tot nu miai raspuns la intrebare...

 

...treci in a 12-a si ea in a 8-a? ca scoala s-a terminat(stiu ca tu inca tre sa recuperezi practica sau ceva de genu)...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
treci in a 12-a si ea in a 8-a? ca scoala s-a terminat

 

 

trec intra 11a si ea intra 8a

 

salut. Mai am o intrebare pt voi... Daca candva ai facut o impresie proasta cuiva,iar acea persoana considera de vreo cativa ani ca esti nasol,credeti ca se poate sa mai schimbi parerea persoanei respective?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salut. Mai am o intrebare pt voi... Daca candva ai facut o impresie proasta cuiva,iar acea persoana considera de vreo cativa ani ca esti nasol,credeti ca se poate sa mai schimbi parerea persoanei respective?

Dacă

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×