Sari la conținut
Forum Roportal
Valentin g.

Sa ma combin sau nu cu ea?.......

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu cred ca tot topicul asta e exagerat. Un tip de 17 ani are nevoie de dezbateri pe forum ca sa se decida daca iese sau nu cu o fatuca de 13 ani. Pe urma vine si ne abureste ca el nu se gandeste la sex...Pe bune? Tu la 17 ani nu te gandesti la sex? Ti se pare ca suntem veniti cu pluta sau ca noi inca nu am ajuns la varsta aia si nu stim cum e asta sau ce? Hai sa fim seriosi. Daca vrea iese cu ea si gata. Ea vrea sigur din moment ce ea se dadea la el. Si daca vor e clar ca fac si sex, chiar daca el are 17 ani si ea 13, indiferent daca e legal/moral/parintii sunt de acord/whatever. Where there is a will there is a way.

 

 

In primul rand are 14ani(sapt trecuta ia implinit). In al doilea rand nu am zis ca nu ma gandesc deloc la sex,ci doar ca nu ma gandesc sa fac sex cu ea(asta gasiti pe prima pagina). In al treilea rand(din cauza discutiilor de pe forum)am avut ieri o discutie cu ea sa vad daca ea vrea o relatie sexuala sau daoar de prietenie. mia zis ca inca nu e pregatita pentru a face sex si nu vrea sasi inceapa viata sexuala inainte de 17 ani. Deci e foarte clar ca nu o sa se ajunga in nici un caz la sex

Editat de Valentin g.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In primul rand are 14ani(sapt trecuta ia implinit). In al doilea rand nu am zis ca nu ma gandesc deloc la sex,ci doar ca nu ma gandesc sa fac sex cu ea(asta gasiti pe prima pagina). In al treilea rand(din cauza discutiilor de pe forum)am avut ieri o discutie cu ea sa vad daca ea vrea o relatie sexuala sau daoar de prietenie. mia zis ca inca nu e pregatita pentru a face sex si nu vrea sasi inceapa viata sexuala inainte de 17 ani. Deci e foarte clar ca nu o sa se ajunga in nici un caz la sex

 

 

Pai si atunci ce tot mai discutam aici? Daca voi ati discutat despre asta si sunteti de acord sa aveti doar o relatie de prietenie, relatia sexuala urmand sa vina mai tarziu(cand face ea 17 ani sau cand vrea/e pregatita) care mai e problema? Ce astepti sa iti mai spunem noi? Lasa forumul si iesi cu fata la un suc, un film, o plimbare, ceva. Distractie placuta si bafta! Sa aveti o relatie draguta.

Editat de Darkyn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai si atunci ce tot mai discutam aici? Daca voi ati discutat despre asta si sunteti de acord sa aveti doar o relatie de prietenie, relatia sexuala urmand sa vina mai tarziu(cand face ea 17 ani sau cand vrea/e pregatita) care mai e problema? Ce astepti sa iti mai spunem noi? Lasa forumul si iesi cu fata la un suc, un film, o plimbare, ceva. Distractie placuta si bafta! Sa aveti o relatie draguta.

 

ok,mersi

 

 

Valentin, si pana la urma ce ai de gand? Iti place de ea, vrei sa fi cu ea, sau cauti una peste 18 ani?

:)

 

 

Sincer,nici eu nu stiu ce sa zic. imi place de ea,nu stiu daca de ajuns,dar nici nas lasao ca dupa aia se supara si mai intra in vreo depresie(cica a mai patit asta)si nu vreau sa se imbolnaveasca din cauza mea si nici nu merita sa pateasca asa ceva. O sa vad pe parcurs ce se mai intampla..... Eu incerc sa o fac cat mai fericita da.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ok,mersi

 

 

 

 

 

Sincer,nici eu nu stiu ce sa zic. imi place de ea,nu stiu daca de ajuns,dar nici nas lasao ca dupa aia se supara si mai intra in vreo depresie(cica a mai patit asta)si nu vreau sa se imbolnaveasca din cauza mea si nici nu merita sa pateasca asa ceva. O sa vad pe parcurs ce se mai intampla..... Eu incerc sa o fac cat mai fericita da.....

Ai grija in ce te bagi daca inceputul este cu depresii in cazul in care nu va potriviti ce vei face ca direct depresie iar si alte belele.Serios ai grija!:lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×