Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Corect, atunci poate deveni o obsesie sau altceva ce poate numai un psiholog poate ajuta. Dar nu cred ca e cazul aici.

Ea incearca sa treaca peste asta. Nu ii e usor. Nimanui nu ii e. Are nevoie de sprijin. Si de niste prieteni care sa-i fie alaturi.

Raspunsurile pe care le-a cautat cred ca le-a gasit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da si totusi nu vreau sa fiu vazut rau dar dupa o despartire eu nu as cauta persoanele de sprijin pe un forum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da si totusi nu vreau sa fiu vazut rau dar dupa o despartire eu nu as cauta persoanele de sprijin pe un forum.

Se cauta uneori niste sfaturi pe forum, pentru ca cei care raspund de obicei aici nu te cunosc absolut deloc, si chiar daca nu crezi te ajuta cu niste sfaturi sincere. Decat sa apelezi la prieteni falsi care-ti spun o vorba buna doar ca vrei sa o auzi si te vorbesc apoi pe la spate, e mai bine sa apelezi la cineva cu totul strain care chiar te poate ajuta din experienta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Timpul le sterge si le rezolva pe toate.Peste, saptamani, luni, ani, iti vei aduce aminte si nu vei mai simtii nimic, ba chiar te vei mira cum ai putut sa fii asa.

Depinde numai de tine cat de repede vrei sa treci peste. Gaseste-ti o ocupatie, nu sta in casa , iar daca stai, fa curat, fa de mancare, citeste un roman...fa orice ca sa iti treaca timpul...pentru ca daca vei sta fara sa faci nimic, gandul iti va zbura inevitabil la el.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna. povesti dramatice, povesti care se repeta mereu, mereu cu alte personaje. fiecare reactioneaza diferit. unii, prinsi pina peste cap intr-o relatie in care li se cere sa creada, afla dupa ani buni ca nici macar numele partenerului nu e real...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
unii, prinsi pina peste cap intr-o relatie in care li se cere sa creada, afla dupa ani buni ca nici macar numele partenerului nu e real...

asta ai patit tu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×