Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Asta e topic ca alea de la Bla Bla ? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta e topic ca alea de la Bla Bla ? :P

nt...

e despre-o inima ranita...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Azi sunt trei saptamani. Si nu vad nicio imbunatatire. Nu pot sa-i dau drumul. Ma agat in continuare de el. Si ma chinuie atat de tare.

diana,diana....

chiar vazusem o imbunatatire a starii tale!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Azi sunt trei saptamani. Si nu vad nicio imbunatatire. Nu pot sa-i dau drumul. Ma agat in continuare de el. Si ma chinuie atat de tare.

Vei ai trece prin stari de genul asta. Fii tare si gandeste-te ca cel mai bine e sa renunti si sa te gandesti la viitor.

Nu are rost sa traiesti in trecut.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Azi sunt trei saptamani. Si nu vad nicio imbunatatire. Nu pot sa-i dau drumul. Ma agat in continuare de el. Si ma chinuie atat de tare.

Nu trebuie sa te mai gandesti in trecut, trebuie sa schimbi ceva, orice, te va ajuta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu stiu cum vine asta. Timpul le vindeca pe toate. Pe masura ce trece timpul, ma afund tot mai rau. Starile sunt tot mai dese, gandurile tot mai negre, visurile tot mai exagerate. Pur si simpul nu pot sa ma concentrez la altceva. Chiar daca o fac, e pentru o perioada scurta de timp, dupa care imi amintesc si incepe sa ma doara. As vrea sa nu mai existe nimic in suflet si in minte. As vrea sa uit ca il iubesc si sa uit ca ne-am cunoscut vreodata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×