Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

. As vrea sa uit ca il iubesc si sa uit ca ne-am cunoscut vreodata.

buna ziua,diana!

tu esti exceptia care (in suferinta ta) nu se gandeste la sex atunci cand amintirile dureroase apare imaginea fostului tau iubit...

nu-i asa?

Editat de buleala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
As vrea sa nu mai existe nimic in suflet si in minte. As vrea sa uit ca il iubesc si sa uit ca ne-am cunoscut vreodata.

 

Adica n-a meritat nicio secunda din cat ai petrecut cu el?

Mie nu-mi suna a dragoste...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adica n-a meritat nicio secunda din cat ai petrecut cu el?

Mie nu-mi suna a dragoste...

Nu stiu daca toata suferinta asta merita pt putina fericire pe care am cunoscut-o cu el. Mai bine n-o simteam niciodata. Mai bine nu stiam nimic despre iubire si traiam mai linistita.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai bine nu stiam nimic despre iubire si traiam mai linistita.

Da, dar iti doreai f mult sa iubesti si tu macar o data in viata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu daca toata suferinta asta merita pt putina fericire pe care am cunoscut-o cu el. Mai bine n-o simteam niciodata. Mai bine nu stiam nimic despre iubire si traiam mai linistita.

 

 

Ce ai avut tu nu a fost iubire. Daca era, nu ai fi vorbit asa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nu stiu cum vine asta. Timpul le vindeca pe toate. Pe masura ce trece timpul, ma afund tot mai rau.

Nu te vindeci, cu una, cu doua. Trebuie sa lasi timpul sa treaca, sa incerci sa te gandesti la alte lucruri, sa te implici in activitati care sa-ti tina mintea ocupata, sa iesi in oras cu prietenii, sa vorbesti, sa razi, sa glumesti. Pe masura ce va trece timpul, te vei detasa de el si incet incet o sa treci de perioada asta care deocamdata te chinuie. Cand vei privi in urma, vei zambi. Pentru ca atunci vei fi mult mai linistita.

Ce ai avut tu nu a fost iubire. Daca era, nu ai fi vorbit asa.

Sau poate l-a iubit prea mult, si suferinta ce i-a provocat-o o face in momentele astea sa-si fi dorit sa nu nu-l fi cunoscut. :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu exista asa ceva. Cand iubesti, chiar si dupa ce s-a terminat.. nu iti doresti sa nu se fi intamplat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu cred ca devine obsesie. Nu vreau sa-l las sa-mi schimbe toata viata si sa ma transforme intr-o leguma sentimentala, dar n-am puterea sa fac nimic sa ies din asta.

Trebuie sa ai.. :blink:

 

Nu exista asa ceva. Cand iubesti, chiar si dupa ce s-a terminat.. nu iti doresti sa nu se fi intamplat.

Da...ramai doar cu ce a fost bun din relatia respectiva..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×