Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ok eu am acceptat sa fim impreuna

DE CE?

 

L-ai amagit ca sa te afli in treaba, dupa care te victimizezi.

Evident ca el ar fi vrut sa (incepi) sa ai sentimente pentru el. Nu e ceva firesc, tu nu ai vrea sa primesti ce oferi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci...am citit ce ati scris si mersi de pareri,dar mai repet,il doar simpatizez fizic,si imi place mult ca e foarte grijuliu in privinta mea...nu vreau sa par copila,insa chiar si prietenele mele au zis,el chiar e prost sau e nebuneste indragostit,pentru ca rabda absolut totu,si a fost asa perioada cand il ignoram nu ii raspundeam la telefoane,sms-uri,dar nu functioneaza,ma gaseste din pamant si eu cand il vad nu pot fi rea cu el...as ramane simpli prieteni cu el,si i-am zis asta,dar nu accepta lucru asta nicidecum

 

Ba nu, el o face pentru ca e prost, si nu a inteles nici pana acum ca ea il vrea doar de catel, ca e imatura, nehotarata, etc.

Ea vrea doar o companie cand nu are ce face, dupa cum spunea.

asta e ca nu vreau sa fie catelusu meu asta ii si explic sa nu imble in zadar din urma mea,mai bine sa fim prieteni,dar nu vrea...se pare ca dar ii place sa fie catelusu....nu mai stiu

 

DE CE?

 

L-ai amagit ca sa te afli in treaba, dupa care te victimizezi.

Evident ca el ar fi vrut sa (incepi) sa ai sentimente pentru el. Nu e ceva firesc, tu nu ai vrea sa primesti ce oferi?

nu ma victimez am acceptat pentru ca credeam ca poate de la simpla simpatie care o am fata de el o sa se transforme in ceva mai mult dar nu a fost asa...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asta e ca nu vreau sa fie catelusu meu asta ii si explic sa nu imble in zadar din urma mea,mai bine sa fim prieteni,dar nu vrea...se pare ca dar ii place sa fie catelusu....nu mai stiu

Pai daca e indragostit de tine ii va fi foarte greu sa-ti devina doar amic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai daca e indragostit de tine ii va fi foarte greu sa-ti devina doar amic.

stiu asta si o sa-l inteleg,nu-l impun sa-mi fie amic...insa el nici asta nu accepta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exista si posibilitatea sa fie cam stalker baiatu'. Adica un picut cam obsedat. Iar tu i-ai dat nas. Si ti-ai scazut considerabil sansele sa scapi de el, pentru ca ...

Alta data sa nu te mai gindesti ca iubirea vine in timp. Nu in vremurile noastre, cind ne putem vedea cu cine vrem si putem face atitea ca sa ne dam seama daca chiar ne putem indragosti de cineva sau nu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stiu asta si o sa-l inteleg,nu-l impun sa-mi fie amic...insa el nici asta nu accepta...

 

Da' nu mai bine devii tu prietena mea si ti se rezolva toate problemele ? :hi: (inclusiv aia cu limba romana, sau cu orice alt fel de limba :doh: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

parerea mea despre situatia ta este sa il pui la respect si sa ii explici ca vrei sa ramaneti al fel ca si pana acum, si sa ii spui frumos asta, daca nu iei masuri cat mai repede poate devine obsedat de tn si va fi si mai in urma ta...mult noroc...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi se pare ca si tie iti cam place sa vezi un tip lesinat dupa tine. Ideea e ca nu e musai indragostit, poate vrea doar o aventura si el (deh, hormonii). Si chiar daca ar fi, ce? E asa greu sa-i dai flit? Spune-i clar ca nu te intereseaza persoana lui. Iesind cu el nu faci altceva decat sa il determini sa creada ca si tu vrei ceva de la el :flowers:

Imi imaginez ca daca ar fi vorba de tine nu ti-ar conveni sa te joace vreunu' asa pe degete. Si tu sa fii topita dupa el. Nu prea ar mai fi asa frumos, nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mie mi se pare ca si tie iti cam place sa vezi un tip lesinat dupa tine. Ideea e ca nu e musai indragostit, poate vrea doar o aventura si el (deh, hormonii). Si chiar daca ar fi, ce? E asa greu sa-i dai flit? Spune-i clar ca nu te intereseaza persoana lui. Iesind cu el nu faci altceva decat sa il determini sa creada ca si tu vrei ceva de la el :flowers:

Imi imaginez ca daca ar fi vorba de tine nu ti-ar conveni sa te joace vreunu' asa pe degete. Si tu sa fii topita dupa el. Nu prea ar mai fi asa frumos, nu?

Ba chiar nu-mi place,as vrea sa vad un tip lesinat dupa mine care si mie mi-ar placea intradevar,insa asta nu ma atrage deloc,si nu cred ca un tip pentru o aventura ar umbla atata timp dupa o fata...usor gasesti si alta pentru o aventura.

Si iesind cu el inteleg ce crede el..insa eu ies doar pentru o plimbare,si cel mai interesant ca eu ii zic asta,iesim doar sa schimbam niste cuvinte atat,si el zice da da desigur,dar nu mai crede el asa.Inteleg ca nici sa fii amic nu poti cu cine vrei,complicat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×