Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca nu il simpatiza nu iesea cu el. Acum e agasata de atata atentie, il simpatizeaza mai departe dar nu il vrea, prin urmare se serveste de utilitatea lui pana apare cel pe care il vrea. Cred eu... Era resemnarilor ? :lol:

Jur ca nu pari om matur. Femeile ies cu barbatii din varii motive.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Comportamentul asta e specific generatiei Pokemon, intuitiv insa e simplu pentru ea, nu e nici nehotarata, nici imatura: e util, deci il accept atat cat vreau eu. Sunt multe care stau cu cate un pres ca sa nu stea singure, e comod, iar cand apare barbatul dorit e musai sa fie cu ceva suferinta si ceva drama.

Copila = plod rasfatat, exista si la 30 de ani.

Acu, nu stiu, zic si eu din ce am mai vazut pe langa mine... poate nu am intalnit suficienti oameni de care trebuie...

 

Imi place foarte mult raspunsul acesta, de obicei am observat ca analizezi cu foarte mare atentie si fara sa judeci, sa pui la colt. Felicitari.

 

Mi s-a intimplat si mie sa ies cu tipi pe care nu-i chiar placeam, dar nu s-a repetat, pentru ca m-am simtit ca naiba, oricita atentie imi acordau. Si am fost foarte cruda cu un tip care-mi placea, am stat cu el o data la un chef (in liceu), adica ne-am tinut in brate, de minuta, ne-am sarutat, din-astea de la 16 ani. Dar nu ma puteam indragosti de el. Baiatul insa era in limba dupa mine si se purta exemplar. Dupa cheful respectiv, ne-am mai intilnit asa, in gasca, el tot spera si statea in preajma mea. Pina mi-a zis varu-sau ca uite, el spera, eu ce zic, ma mai cuplez sau nu cu el? Si l-am luat atunci si i-am spus ca am un prieten in Timisoara, ca el e un baiat fain si-asa, dar sint indragostita de baiatul din liceul meu. A durut ca dracu', imi amintesc cum se uita in gol, dar cred c-a fost cel mai bine pentru el.

Apoi nu a mai venit cu varul sau (ei locuiau intr-o comuna vecina).

Editat de fustita.rosie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Jur ca nu pari om matur. Femeile ies cu barbatii din varii motive.

 

Daca nu ii cunosc - ea il cunostea deja. Intr-adevar, probabil, intai a iesit de curiozitate si ca s-a simtit flatata ca o invita cineva in oras, apoi de plictiseala, ca nu era nimic interesant de facut in casa, apoi ca trebuia sa merga nu stiu unde si e mai trendy sa nu mergi singura si tot asa... Si mai sunt si alte motive, mi-e lene sa gandesc la ora asta, ca mai scapa cate un porumbel si sariti cu gura pe el :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu e ceva rau ca si barbatii fac chestia asta.

 

E ok sa iesi cu cineva afara. Dar daca se apuca si iti spune ca te place si ca ar dori o relatie, sau iti arata cumva asta in mod evident, daca nu ii poti raspunde la fel, e bine sa te indepartezi. De ce sa faci un om sa sufere ?

Editat de Scorpionul_Rosu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E ok sa iesi cu cineva afara. Dar daca se apuca si iti spune ca te place si ca ar dori o relatie, sau iti arata cumva asta in mod evident, daca nu ii poti raspunde la fel, e bine sa te indepartezi. De ce sa faci un om sa sufere ?

Da, asa e. Dar unii sunt prea slabi si nu suporta sa stea singuri.

Eu prefer singura daca nu imi place, dar in gen femeile stau si asa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, asa e. Dar unii sunt prea slabi si nu suporta sa stea singuri.

Eu prefer singura daca nu imi place, dar in gen femeile stau si asa.

Jigodii. Asta in situatia in care stiu ca nu ii pot oferi partenerului ceea ce isi doreste acesta de la ei - dragoste etc. etc.

Editat de Scorpionul_Rosu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×