Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Credeti in iubirea adevarata,cea care rezista in timp si dainuie pina la adinci batrineti,indiferent de toate intemperiile care trec peste ea?

 

DA!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Credeti in iubirea adevarata,cea care rezista in timp si dainuie pina la adinci batrineti,indiferent de toate intemperiile care trec peste ea?

 

Nu mai cred..

am crezut si-am fost dezamagita.. :)

 

Dupa credinta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Isis, intrebare era cu iubirea eterna intre aceleasi doo persoane, pana la adanci batraneti.

 

 

din punctul meu de vedere iubirea reala, pura este descrisa fix in semnatura ta. eu in asta cred.

 

 

am o vecina care toata viata ei .......a iubit. a ajuns ceva de genul unui wc public, dar la 50 de ani, descarnata de alcol si depravare, ea tot iubeste cu pasiune. pe orice purtator de oo se nimereste. o fi si asta dovada unei puternice credinte in iubire, mai stii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iubirea nu inseamna posesie.

 

Arcangelo are dreptate, gelozia nu este o proba de iubire ci de posesie.

 

Ignorantul (prefacutul iubaret)

Editat de Egroeg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

din ce ai postat eu deduc ca-ti poate folosi oricine masina, casa, nevasta, ca doar nu-s investitiile tale proprii, nu?

 

cei care gandesc ca tine merita sa fie inselati fara pic de remuscari. zi de zi. si p-orma sa ceara scuze, sau nici macar astea, ca doar e bun comunitar, nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×