Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

din ce ai postat eu deduc ca-ti poate folosi oricine masina, casa, nevasta, ca doar nu-s investitiile tale proprii, nu?

cei care gandesc ca tine merita sa fie inselati fara pic de remuscari. zi de zi. si p-orma sa ceara scuze, sau nici macar astea, ca doar e bun comunitar, nu?

 

 

Daca e vorba de fidelitate (

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca nu faci vreo diferenta intre gelozia pozitiva si ura, atunci.......sori.

 

 

adica tie ti se pare firesc ca, dupa ce investesti timp, sentimente, protectie etc intr-o relatie, partenera/ul sa te insele, sa se intoarca la tine si tu sa zici ca e ok?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca nu faci vreo diferenta intre gelozia pozitiva si ura, atunci.......sori.

adica tie ti se pare firesc ca, dupa ce investesti timp, sentimente, protectie etc intr-o relatie, partenera/ul sa te insele, sa se intoarca la tine si tu sa zici ca e ok?

 

...iubirile voastre sunt asemanatoare cu criza financiara. Toti investesc fara sa g

Editat de Egroeg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

alte argumente mai inteligente presupun ca n-ai.

deci io deduc ca daca prietena ta te inseala, tu zici ok, no problam, ca io nu-s gelos.

 

d-aia am zis ca meriti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu am inteles niciodata de ce vrem ca o singura iubire sa dainuie o viata.

Acu de ce esti lacoma? Hai nu fi mahnita,uite daca esti hindus poate dura si 7. :(

Si depinde a cui viata.Daca e vorba de a lui atunci pot spune cu convingere "Te voi iubi pentru tot restul vietii tale"...cat va dura ea? Se poate rezolva ecuatia asta :D

Editat de Intifada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se poate rezolva ecuatia asta :o:

 

ioooooooool ce-am mai ras! da, e chiar extrem de simplu. doar trebe caaaaaaaaaalm, nu?

 

o vecina nou venita in zona mi-a povestit ca avea un sot care fata de ea era un inger. doar ca i l-a adus salvarea acasa, dupa ce facuse infarct in patul altei.......ingerese. si gata ecuatia........ :( :D :) ;) :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
NU :inlove: Gelozia EXISTA dar nu inseamna ca daca esti gelos/a inseamna ca si iubesti :)

CORECT

 

Si eu sunt gelos si nu iubesc :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×