Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

de ceva timp ma macina un gand :D ...as vrea sa aflu daka sunt spirite la mn in casa ji nu stiu cum....cu spiritism mi se pare prea riscant... :) dar as pune o inttrebare la care sa imi raspunda intrun fel sau altul printrun zgomot...sau cv de genu... insa mie cam teama ....voi ce ziceti ?astept opinii :doh: :lol2: :kiss:

Iti dau eu un sfat...nu mai citii povesti de groaza daca esti slaba de inger..... :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iti dau eu un sfat...nu mai citii povesti de groaza daca esti slaba de inger..... :lol2:

da si mai ales noaptea .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu ceva timp in urma va povesteam de intoarcerea mea de la mare in care am vazut niste siluete pe partea dreapta a drumului..asta in plina noapte.Masina in loc sa accelereze mai rau incetinea,eu eram foarte suparata si ca totul sa fie perfect tot drumul am fost urmarita de aceste siluete.Ieri am primit si explicatia de la o reflexoterapeuta:fiind foarte suparata si un pic nervoasa am intrat pe o unda cu vibratii a lumii paralele(nu stiu daca tututror li se poate intampla asta);ceea ce am vazut eu a fost real..insa numai eu am putut vedea in momentele acelea,din cauza vibratiilor;cei pe care i-am vazut eu sant oameni morti in accidente de circulatie,aciidente bruste petrecute in locurile unde-i vedeam eu;murind brusc,sufletele lor nu au realizat ce s-a intamplat cu ele,sant prinse intre 2 lumi practic..insa nu realizeaza ca au murit..M-am linistit cand mi-a spus ca nu fac rau,ele sant prezente in locul unde au murit..insa din pacate nu isi vor gasi linistea asa usor..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu citeam o revista.In camera mai era si sora-mea care se juca.m-am uitat la ea si i-am spus sa faca liniste.cand mi-am bagat iar cu nasu in carte am observat ca am in maini revista de benzi desenate cu Tom si jerry :shout: si revista...pe masa,care era departe de fotoliul pe care stateam eu :jester:

Nu,nu am pus-o eu acolo si nu mi-am mai amintit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca orice trece pe acolo in aer pe apa sau sub apa dispare. unii zic ca ar fi o poarta catre alta dimensiune.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cate povesti nu s-au spus despre Triunghiul Bermudelor.....si cate interpretari s-au facut....intr-adevar,omul are o imaginatie foarte bogata.....doar cu asta ne hranim...cu povesti......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×