Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

pey sa vdm ce filme de groaza bune am vz in ultimul timp

ar fi disturbia nu e chiar de groza dar te tine rau de tot in suspans nu te poti dezlipi de ecran sincer.....apoi sublime.....apocalypto (strange thing e sangeros scary dar eu muream de ras cu prietena mea knd ne uitam la el)....

ce am mai vz the reaping....si cam atat nu prea se mai fabrica filme horror de calitate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pey sa vdm ce filme de groaza bune am vz in ultimul timp

ar fi disturbia nu e chiar de groza dar te tine rau de tot in suspans nu te poti dezlipi de ecran sincer.....apoi sublime.....apocalypto (strange thing e sangeros scary dar eu muream de ras cu prietena mea knd ne uitam la el)....

ce am mai vz the reaping....si cam atat nu prea se mai fabrica filme horror de calitate

..deci ..am vazut apocalypto ..si nu e de groaza deloc...e un film bun da nu e de groaza...., the reaping lam vazut ...bunice, si chiar ai dreptate ..nu prea se mai fabrica filme horror de calitate....rar cate unu mai rasarit cu o poveste diferita....majoritatea sunt in genu : un psihopat care ucide din pura placere si povestea se despica ...cam astea sunt scenariilee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da , hai sa va zic yo o poveste tare....azi pe la 3 a intrat pe mess , adica era on un id iar cel care il avea e mort de 4 ani....si au vazut mai multi fosti colegi de ai mei cand a fost on....a fost cateva clipe, am vrut sa intru in vb si a iesit...oricum ciudat, probabil ca a fost vreo cunostinta dar oare cine mai intra pe id ala, cand timp de 4 ani n-a mai intrat nimeni ??:| :| toata ziua mi-am pus intrebarea asta....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×