Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

fantana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu zau.

 

Dar ce parere ai despre filmul asta " SuperNatural" de pe ProTv?

 

Mie unu mi se pare interesant chiar daca o da in Sf-uri! :D

 

SuperNatural ???? pe protv?? cand? unde? cum?!

Deschisesem un topic despre el da' nush unde a disparut.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
chiar va rog mult de tot ( stiu ca nu are legatura cu topicul) zicetimi si mie nijte filme d groaza ..horror...da bune ...care vi sau parut voua tari

masacrul din Texas....Exoristul(oricare parte)....stiam un top alor celor mai de buna filme de groaza...revin cu el..promit...aaa....si mai mai placut room 1408....cat am vazut k..imi era atentia distrasa....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Era in iarna prin decembrie in vacanta , am ramas singur cu un var acasa peste noapte , ma duc sa iau un pahar de apa .... ma intorc in pat si ce credeti ca aud ? Se auzeau batai in tastatura , pisica mea nu putea sa fie in nici un caz , nu mi-am venit sa cred l-am trezit si pe varu miu si a vazut acelasi lucru :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Era in iarna prin decembrie in vacanta , am ramas singur cu un var acasa peste noapte , ma duc sa iau un pahar de apa .... ma intorc in pat si ce credeti ca aud ? Se auzeau batai in tastatura , pisica mea nu putea sa fie in nici un caz , nu mi-am venit sa cred l-am trezit si pe varu miu si a vazut acelasi lucru :good:
ce a vazut ...sau mai bine zis ce ati vazut
masacrul din Texas....Exoristul(oricare parte)....stiam un top alor celor mai de buna filme de groaza...revin cu el..promit...aaa....si mai mai placut room 1408....cat am vazut k..imi era atentia distrasa....
am vazut si exorcistul ala vechi ( a fost declarat cel mai bun film de groaza) si room 1408 lam vazut

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa va spun o poveste reala, traita de familia mea anul trecut. Bunica mea din partea mamei era bolnava la pat (doctorii au spus ca va mai trai doar 2 saptamani dar a mai dus-o 6 luni). Cat timp era bolnava, zicea intr-una ca nu vrea sa moara si daca va muri il va lua pe unchiul meu cu ea ca sa nu-l lase singur pe lume (acesta era divortat si locuia cu ea de cativa ani) si ca sa aiba cine sa-i dea ei apa pe lumea cealalta (era cam senila). A murit in aprilie. In ziua inmormantarii era o vreme superba. Cand am ajuns cu sicriul la groapa si dupa ce a terminat preotul slujba si urma sa fie bagata in groapa, a inceput un vant puternic din senin si a incetat exact in momentul cand sicriul a fost acoperit cu pamant, apoi din nou vreme superba. Cam ciudat ne-am zis cu totii. Dupa inmormantare eu m-am intors la Bucuresti, dar mama si fratele meu mi-au povestit cum il auzeau noaptea pe unchiul meu vorbind cu bunica-mea (sa nu credeti ca o auzeau pe bunica-mea, doar pe unchiul meu intreband "Ce-ti trebuie mama?" "Da mama" s.a.m.d.) Si-au zis ca probabil a luat-o razna si unchiul meu. Faza e ca la 2 luni a murit si el brusc (avea 53 de ani) - a cazut la camp, a intrat in coma si a murit a doua zi. Inainte sa intre in coma, in drumul spre spital se zbatea si vorbea cu bunica-mea.Acum va intreb pe voi: coincidenta sau nu? :jester:

Vreau sa va spun o poveste reala, traita de familia mea anul trecut. Bunica mea din partea mamei era bolnava la pat (doctorii au spus ca va mai trai doar 2 saptamani dar a mai dus-o 6 luni). Cat timp era bolnava, zicea intr-una ca nu vrea sa moara si daca va muri il va lua pe unchiul meu cu ea ca sa nu-l lase singur pe lume (acesta era divortat si locuia cu ea de cativa ani) si ca sa aiba cine sa-i dea ei apa pe lumea cealalta (era cam senila). A murit in aprilie. In ziua inmormantarii era o vreme superba. Cand am ajuns cu sicriul la groapa si dupa ce a terminat preotul slujba si urma sa fie bagata in groapa, a inceput un vant puternic din senin si a incetat exact in momentul cand sicriul a fost acoperit cu pamant, apoi din nou vreme superba. Cam ciudat ne-am zis cu totii. Dupa inmormantare eu m-am intors la Bucuresti, dar mama si fratele meu mi-au povestit cum il auzeau noaptea pe unchiul meu vorbind cu bunica-mea (sa nu credeti ca o auzeau pe bunica-mea, doar pe unchiul meu intreband "Ce-ti trebuie mama?" "Da mama" s.a.m.d.) Si-au zis ca probabil a luat-o razna si unchiul meu. Faza e ca la 2 luni a murit si el brusc (avea 53 de ani) - a cazut la camp, a intrat in coma si a murit a doua zi. Inainte sa intre in coma, in drumul spre spital se zbatea si vorbea cu bunica-mea.Acum va intreb pe voi: coincidenta sau nu? :D
Am uitat sa precizez: dupa ce l-a auzit mama pe unchiul meu vorbind ca un nebun nopti la rand, l-a intrebat ce e cu el, vorbea prin somn sau era constient? Raspunsul lui a fost ca nu avea ce face pentru ca bunica-mea venea noaptea la el si nu il lasa in pace. :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×