Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Imi puteti spune ce inseamna cand visezi:

 

1. ca zbori, fara sa ai aripi, pur si simplu.. si nu este doar plutire.. ci e vointa.

 

2. un nor negru te inconjoara, te inghite, nu mai poti sa rostesti nici macar un cuvant, nu te mai auzi nici macar in mintea ta.. nimic.. si de cum ai reusit sa te rogi.. acel nor este alunga de lumina.

 

Multumesc.

1.Implinirea unor ambitii;dar,fii atenta la un accident...

2.Vei avea atisfactii in activitate .Atentie,la o suferinta de care poti scapa insa cu ajutorul credintei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am visat ca faceam o calatorie si eram intr o camera de hotel cu un tip pentru care nu aveam sentimente si facuram ceva . e doar chestie de subconstient sau e vreo prevestire de ceva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, bine. Ce inseamna atunci cand nu mai visezi aproape deloc de vreo 4-5 ani?

Ca ai probleme la "mansarda". :doh: Serios. :beee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ca ai probleme la "mansarda". :doh: Serios. :beee:

 

 

Bolnav psihic am fost acum 5 ani. Daca faci cumva vreo aluzie la capacitatile mele intelectuale, mai bine abtine-te.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu as aprecia daca mi s-ar oferi o explicatie mai plauzibila decat cele de sus. De ce numai pe forumul asta gasesc raspunsuri evazive?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai din cum gandesc eu.. bagherra ti-a dat totusi o explicatie destul de plauzibila. Modul in care o percepi si interpretezi tu, nu mai depinde ea sau de altcineva decat de tine. Uita-te foarte atent in interiorul tau si pune-ti intrebarea asta: de ce nu visez? De ce ai ajuns in punctul asta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×