Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mi-a "placut" ca te-ai justificat adanc pentru relatia cu nenorocitul insurat ... presupun ca il puteai de fapt aseza la capitolul "experimentari sexuale" .... ca tot te gandesti la el ca la o broasca raioasa

 

un frustrat insurat :)

 

 

M-am justificat adanc pentru ca ala e singurul lucru pe care regret ca l-am facut, din cate am facut. Si nu era un frustrat, in primul rand nu era un barbat, era un baiat in jurul caruia se construise o viata de familie, si el nu parea prea constient de asta. Nu a fost aventura, au fost sentimente foarte puternice de amandoua partile. Doua persoane imature s-au indragostit cum numai doua persoane imature sunt in stare.

 

Nu regret ca l-am iubit, ci ca am provocat suferinta unor persoane nevinovate, si nu pot sa cred nici acum ca am fost in stare sa fac asa ceva.

 

De ce nu am permisiunea de a viziona alte profile?

Editat de Anther_one

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am avut relatii monogame lungi, in care nu am inselat, si altele in care am inselat, de nervi. Daca ma enervezi asta fac, asta e razbunarea mea. Nu ma cert, nu fac scene, dar te insel, si asta ma linisteste. Nu stiu cum si de e.

 

Pai daca tu inseli de la o mica cearta, imagineaza-ti de cate ori il vei insela pe sotul tau . :)

 

Casatoria nu e de tine. Vorbesc serios. Sau poate daca gasesti un sot care sa accepte lucrul asta: sa fie inselat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am avut relatii monogame lungi, in care nu am inselat, si altele in care am inselat, de nervi. Daca ma enervezi asta fac, asta e razbunarea mea. Nu ma cert, nu fac scene, dar te insel, si asta ma linisteste. Nu stiu cum si de e.

 

Pai daca tu inseli de la o mica cearta, imagineaza-ti de cate ori il vei insela pe sotul tau . :)

 

Casatoria nu e de tine. Vorbesc serios. Sau poate daca gasesti un sot care sa accepte lucrul asta: sa fie inselat.

 

 

Nu insel de la o mica cearta, sa stii. Trebuie sa se adune multe. Sa simt ca nu sunt respectata si apreciata. Si pentru ca atunci cand iubesc tolerez orice, dar orice, si din relatie nu plec, ma racoresc asa.

 

Uite, de exemplu acuma ma aflu in urmatoarea siituatie: sunt indragostita de un barbat care nu ma iubeste. Ma cheama numai cand are chef de mine, si in rest nu ma prea baga in seama. Si eu ma duc, pentru ca il iubesc. Dinspre partea mea, daca te uiti, e o relatie de iubire. Din partea lui daca te uiti, e o relatie de prietenie, foarte importanta pentru el, din cate sustine. Stiu ca nu ma iubeste, si ca nu ma va iubi vreodata, dar nu sunt in stare sa ma desprind, chiar nu sunt in stare. Ma cheama, ma duc. Avea fantezia de ma vedea facand dragoste cu un barbat in fata lui. Zis si facut. A avut fantezia de a face dragoste cu mine si inca o fata. Zis si facut. Sunt prada usoara cand ma indragostesc, pentru ca sunt pur si simplu incapabila sa ma apar. Ce ma fac?

Editat de Anther_one

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E trist ce spui - si daca e si adevarat devine incredibil de trist

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am o fire mai libertina. In sensul ca am avut multi parteneri si am practicat multe excentricitati sexuale. Trebuie sa mentionez ca toti au insemnat ceva pentru mine, altfel un barbat nu ajunge sa ma atinga in veci. Din ce in ce mai des am inceput sa ma lovesc de parerile unora cum ca o fata ca mine nu pote deveni o sotie buna. Mai ales ca eu sunt in stare sa-mi pun banii pe ideea exact opusa. Parerea voastra care este?

 

Pai ce-are a face trecutul cu viitorul... :) ? Poti deveni orice iti propui. Nu e nevoie nici macar sa traiesti maine in functie de ce-ai facut azi, d-apoi sa ti se puna stampila pe frunte. Daca vrei sa stergi totul cu buretele si sa o iei de la zero, nu vad ce ar putea sa te opreasca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E trist ce spui - si daca e si adevarat devine incredibil de trist

 

 

Uneori ma intreb daca nu am gresit oferindu-i toate astea pe tava. Poate tocmai asa l-am pierdut. Nu stiu. Nu mai inteleg nimic, si nu mai stiu ce sa fac.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt prada usoara cand ma indragostesc, pentru ca sunt pur si simplu incapabila sa ma apar. Ce ma fac?

 

N-ai cum sa-i ordoni inimii. Mergi asa in continuare pana cand te vei satura.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nenorocitul insurat ...

o broasca raioasa

un frustrat insurat

Mie nu-mi rezulta asta din ceea ce spune ea. De unde ai tras tu concluzia asta?

Spune doar ca nu e un lucru cu care se mandreste, ca a facut rau unor persoane nevinovate, vina e si a ei.

Calm, calm.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×