Sari la conținut
Forum Roportal
Monica24

Cum sa-l fac sa ma ierte

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

La fel... cum? Ti-ai ascunde aspectul fizic [ constient fiind ca nu este punctul tau forte ], atragi, cuceresti prin : "gandeste atat de diferit de marea majoritate a barbatilor, care pun accent ff mult pe latura sexuala si aproape deloc pe cea sufleteasca.", ca mai apoi si cu prima ocazie, sa spui ca... de fapt... tu vrei mai mult. Adica... esti la fel ca marea majoritate, doar ca, pt ca nu te ajuta SI aspectul exterior, abortezi altfel problema?

Pai el a mintit-o? I-a zis ca-l intereseaza doar partea spirituala a lucrurilor?

 

(in scris ma refer daca a mintit-o, inainte sa se intalneasca)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu-ti doresti sa te ierte pt ca vrei sa dezvolti o relatie cu el? Sau doar pt ca el crede ca tu crezi nu stiu ce, si vrei sa-i demonstrezi ca tu nu crezi ce crede el ca crezi?! (asta a fost versiunea scurta :) )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai.. nu cu asta spune ea ca a cucerit`o?

Asta a fost interpretarea ei subiectiva. I-a spus el in conversatii ca relatia sexuala nu este foarte importanta pentru el?

 

 

Pentru ca daca a spus asta, asta e o minciunica ce trebuie altoita :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu asta am dedus din ceea ce a postat ea. Nu asta spune? Nu ca a cucerit`o cu importanta pe care el o acorda... sufletului si nu sexului? Nu prin asta a evidentiat ca el este deosebit?

Poate am inteles eu gresit...

Ea a scris asa, dar este observatia ei, nu sunt cuvintele lui. Poate discutand cate in luna si in stele, ea singura a crezut ca el este un tip interesat de univers si pentru el sexul nu conteaza.

 

Crezi ca eu vorbind de extraterestrii, inseamna ca sunt cu capul in nori si nu ma intereseaza sexul in mod deosebit? Este doar o presupunere in baza observatiilor.

 

PS Dar in cazul meu m-am "deconspirat" discutand prea mult despre sex :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1. Maica, lissen ici...........daca un tip de pe forum, adica, forumache iesit la agatat, nu iti da pozna secunda 2 dupa ce i-ai dat tu, apoi, nah......ii ceva very freaky cu el. Adica ii uratan cu spume. :) :good: ( Io knows ce Says.)

2. Orice intalneala forumistica, AMU A SE INTELEGE CLAR CA EU NICI NU ZAC CA AR FI VORBA DE UN MEMBRU AL ACESTUI MINUNAT FORUM, are destule sanse in a se termina cum ai pus-o tu elegant? altfel decat din postura de prieteni si amu astept cohoartele de albe ca Zapada si de feti Frumosi si zaca BA.

3. Dar chiar nu inteleg de ce ai vrea sa faci asta, cu revenitullllll. Daca are dioptrii ffffffffffff mari, du-l la un medic si montati lentile de contact si daca are si urechile clapauge, apoi ce sa zic, du-l la medic sa-l operati. Da` numai in dinastea ai sa o tii, tooooooaaaata viata. Eu amu pot sa te fac sa crezi ca vrei sa revii la starea aia, dar de fapt nu vrei. S

 

 

1. Nu mai dau edit la ceea ce am postat deja.

2. Toti barbatii is disperati dupa sex. I-ai prins slabiciunea il ai. De fapt toate fiintele umane is disperate dupa ceva. Uite, pana si IUSERII.

3. Daca un tip nu este, sa imi fie cu pardonare de la politie, f.....l la prima intalneala, is slabe sanse sa mai fine . Da` amu yu poti sa stai prin zona. Poate isi mai revine.

 

Nu se poate si sex fara implicare emotionala - sau pastrarea unui minim - cand partenerii decid asta?

 

Pentru sex fara implicare emtionala ajuta sa arati cat de cat neurat.

Amu, oricat asa si pe dincolo, asta e momentan urat cu spume. Banal, uatevar, nefrumos. Nu e cantindatul ideal pt sex fara implicatii .

Ahhhhh. e la fel si viceversa. Noi astea , uratele ce stam pe forum ( cum ar zice Cleric de ar fi aci) suntem nesexate.

 

Barbatul urat are filtrele implantate din nastere. :jester:

Deci Mona a ajuns la el deja filtrata, altfel l-ar fi respins ca celelalte multe doar la vederea pozei :) Mona este exceptia, probabil foarte rara care ajunge pana la el direct.

 

Deci sa mor IO daca nu e placa deja zgaraiata a fiecarui uratan cu spume. :) :jester: :jester:

Cauta femeia speciala, 99% l-au respins, in ciuda instincutului tau , incerci a fii tu ala care sa-l salvezi?

Sa fim seriosi! :jester: :jester: :jester:

Editat de Kilkoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La fel... cum? Ti-ai ascunde aspectul fizic [ constient fiind ca nu este punctul tau forte ], atragi, cuceresti prin : "gandeste atat de diferit de marea majoritate a barbatilor, care pun accent ff mult pe latura sexuala si aproape deloc pe cea sufleteasca.", ca mai apoi si cu prima ocazie, sa spui ca... de fapt... tu vrei mai mult. Adica... esti la fel ca marea majoritate, doar ca, pt ca nu te ajuta SI aspectul exterior, abortezi altfel problema?

 

Ba nu, ar mai fi si foarte acid, s-ar lauda cu o cohoorta de amante ca il lasa nefasta nesexat, ar zice ca are o tooooooooaaana de bani si ca oricare de ar fi sa ajunga la onoarea de a fi pentrata de prea-mandrul sau organ, trebuie sa vorbeasca minimum minimorum 3 limbi straineze. :)

 

( God it felt good! :good: )

 

Mi-e greu sa cred ca ea ar fi ajuns la concluzia subliniata mai sus, daca el i-ar fi povestit despre capacitatea lui de a oferi orgasme multiple. :)

Eu cred ca asta o vrajit-o cu luna si stelele si dizertatia despre Eminescu si asta crezu ca e un asexuat.

Apoi dupa bomba pozei ( hai, da-mi ignore, is urat..........unde ii forteaza mana) la intalneala, hapt vrea a doua si rezulteaza ca isi scrie dizertatia despre Kama Sutra.

 

Ahhhhhhhhhhhh, si e urat de urat, cu spume. Si daca la prima intalnire nu trezi in tine atractie miiiiiica, pirpirica, nu mai sunt sanse reale sa.

Editat de Kilkoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci sa mor IO daca nu e placa deja zgaraiata a fiecarui uratan cu spume. :) :good: :)

Cauta femeia speciala, 99% l-au respins, in ciuda instincutului tau , incerci a fii tu ala care sa-l salvezi?

Sa fim seriosi! :jester: :jester: :jester:

 

si uratii nu au voie sau nevoie de dragoste ? poate ca monica nu a fost atrasa doar de conversatie insa stie ca nu poate sa obtina un tip mai bine...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dar ea zice ca a fost atrasa de conversatie. Nu?

 

Eu nu am de unde sti daca ea este sau nu atat de urata, incat sa nu poata obtine unul mai frumos.

 

 

Eu nu am spus ca uratii nu au nevoie de dragoste. Tooooooooooata lumea are nefoie de dragoste, insa, amu, tipul e la plasuit................are balta peste. Si balta electronica si mai multi pesti.

Vrea sex si crede ca e refuzat din cauza lookului? De fapt stii ce e ? Asa cum prima data ea a cedat, ca sa nu para frivola, bla-bla-bl, acum ii forteaza mana a doua oara. Pe pariu ca la primul semn ca si-ar deschide picioarele, ar veni asta fuguza inapoi?

 

Doaar e agatzat pe un forum, let5`s get seriousi!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar ea zice ca a fost atrasa de conversatie. Nu?

 

Eu nu am de unde sti daca ea este sau nu atat de urata, incat sa nu poata obtine unul mai frumos.

 

 

Eu nu am spus ca uratii nu au nevoie de dragoste. Tooooooooooata lumea are nefoie de dragoste, insa, amu, tipul e la plasuit................are balta peste. Si balta electronica si mai multi pesti.

Vrea sex si crede ca e refuzat din cauza lookului? De fapt stii ce e ? Asa cum prima data ea a cedat, ca sa nu para frivola, bla-bla-bl, acum ii forteaza mana a doua oara. Pe pariu ca la primul semn ca si-ar deschide picioarele, ar veni asta fuguza inapoi?

 

Doaar e agatzat pe un forum, let5`s get seriousi!

 

Nu sunt nici urata, nici foarte frumoasa...sa spunem draguta. :jester: Si ce e atat de rau in a te intalni live cu o persoana cunoscuta pe un forum public atata timp cat te intalnesti intr-un loc public si esti prudenta? :) In plus nu am intentionat sa agat pe nimeni,doar am acceptat sa-l cunosc personal. :jester: M-am intalnit cu zeci de astfel de persoane(de pe acel forum):intalniri de grup,individuale,atat persoane de varsta mea cat si mai varstnice.Sunt o fire sociabila, imi place sa interactionez cu oamenii atat in real life cat si pe forum.

Referitor la discutiile noastre pe mess, el a precizat dupa vreo 2 saptamani ca ar dori sa cunoasca o fata sincera,serioasa,care sa gandeasca la fel ca el,care sa-l accepte asa cum e,ca ar dori sa aiba o relatie frumoasa, bazata pe respect,incredere,comunicare etc.

 

Ba nu, ar mai fi si foarte acid, s-ar lauda cu o cohoorta de amante ca il lasa nefasta nesexat, ar zice ca are o tooooooooaaana de bani si ca oricare de ar fi sa ajunga la onoarea de a fi pentrata de prea-mandrul sau organ, trebuie sa vorbeasca minimum minimorum 3 limbi straineze. :)

 

( God it felt good! :good: )

 

 

Eu cred ca asta o vrajit-o cu luna si stelele si dizertatia despre Eminescu si asta crezu ca e un asexuat.

Apoi dupa bomba pozei ( hai, da-mi ignore, is urat..........unde ii forteaza mana) la intalneala, hapt vrea a doua si rezulteaza ca isi scrie dizertatia despre Kama Sutra.

 

Ahhhhhhhhhhhh, si e urat de urat, cu spume. Si daca la prima intalnire nu trezi in tine atractie miiiiiica, pirpirica, nu mai sunt sanse reale sa.

 

 

No "asta"...adica eu :jester: ,nu s-a lasat vrajita de poezii lacrimogene. M-a impresionat faptul ca gandim la fel, maturitatea.inteligenta sa.Nu poti intelege ce vreau sa spun. ar fi trebuit sa vorbesti tu cu el si nu e cazul.

nu i-am dat ignore,nu pt ca mi-a "fortat mana" ci pt ca nu-s o tampita care rade de un om aiurea. :jester:

P.S. Nu e urat cu spume, il devantajeaza f mult lupele , in rest e un om NORMAL. Apropo,am vazut indivizi muuuult mai pociti decat el si stiu ce spun. :jester:

 

Eu asta am dedus din ceea ce a postat ea. Nu asta spune? Nu ca a cucerit`o cu importanta pe care el o acorda... sufletului si nu sexului? Nu prin asta a evidentiat ca el este deosebit?

Poate am inteles eu gresit...

 

 

Da,ai dreptate. Dar nu a exclus nici partea sexuala,a spus ca vrea o relatie serioasa,deci se subintelege. :jester:

Editat de Monica24

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nici nu am spus ca ar fi exclus`o, ci ca nu a primat in discutiile tale cu el.

 

Eu nu inteleg ce te framanda si pt ce te simti vinovata...

 

Nu ma simt vinovata de absolut nimic.Am vorbit cu el azi si urmeaza sa ne mai intalnim,momentan doar ca prieteni. Daca va fi sa fie ceva va fi,daca nu-nu! Simt ca daca voi refuza sa-i acord o sansa voi regreta mai tarziu...Pt mine personal aspectul fizic nu e totul la un om. In plus sunt defecte ce se pot remedia cu putina bunavointa din partea lui.... :)

Editat de Monica24

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×