Sari la conținut
Forum Roportal
Mr.Cristi

Barbati de tot felul

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cred ca e tare amuzant sa fii femeie si sa asisti la tot circul infantil si oligofrenic creeat de barbati in speranta ca vor impresiona femeile.

Cand vine vorba de relatii&sex, majoritatea barbatilor se comporta ca niste maimutoi idioti, scarbosi si enervanti.

Pentru ca au testosteron si milioane de spermatozoizi numai buni de irosit, barbatii ar insamanta cam orice femeie. La randul lor, femeile, pentru ca poarta sarcina si au grija de pui, sunt indreptatite sa faca selectie. Si doar o mica parte din barbati au acces direct la sufletul femeilor, restul fiind buni doar pe post de catelusi de companie.

 

Barbatii educati si scoliti au impresia ca-s placuti de femei pentru ca au cultura generala, charisma, pentru ca sunt spumosi, amuzanti,interesanti si lista de ineptii poate continua. De fapt, astea-s insusirile pentru care ar vrea ei sa fie apreciati.

 

Barbatii de rand isi imagineaza ca femeile sunt impresionate fie de gesturi frumoase, fie de *papagal*. Dupa logica barbatilor de rand, la comportamentul *dragut si inocent* al femeilor nu se poate raspunde decat cu un comportament pe masura. Ca cei mai multi dintre acesti domni batuti in cap de soare raman cu buza umflata, nu e o noutate pentru noi, cei care privim lumea in calitate de observatori reci si distanti.

 

Barbatii *de cartier*, isi imagineaza ca femeile sunt atrase de tupeu, smecherie, bani, masini si distractii. Si ăştia isi iau ţepe grele de la femei, pentru ca reusesc sa atraga doar pitipoance spalate pe creier. Exista si pitipoance inteligente, dar alea-s fetele scolite, culte, care au impresia *ca merita*, insa se ghideaza in viata dupa aceleasi principii dupa care se ghideaza ultima pitipoanca din Bereasca/Mimiu.

 

Barbatii romantici. De felul lor sunt cam pampalai, ingramaditi, mamaligari. Au impresia ca femeile sunt impresionate de poezie si de muzica romantica, de plimbari sub stele sau in natura. Urca femeia pe un piedestal si fac tot ce le sta in putinta pentru a o impresiona prin gesturi si fapte cat mai siropoase si stupide. Ăştia raman virgini pana la varste inaintate si doar averea ii mai poate salva.

 

Mai exista barbatii care atrag femei dar nu stiu din ce cauza le atrag si nici nu-i intereseaza sa afle.

 

Barbatii care invata seductie - seducaretii. Asta-i cea mai stupida rasa de barbati. Idiotii ăştia, de-ar avea sindromul Down si tot n-ar fi asa de retardati. Dupa parerea lor, femeile sunt impresionate de atitudine, de felul in care te porti. *Emotiile femeilor pot fi conduse*. =))

Circarii cu seductia ies la abordat in fiecare zi si hartuiesc fetele pe unde le prind.Se schimonosesc, se stramba, zambesc fortat, isi schimba tonul glasului - vazuti de pe margine, par niste ciudalăi umanoizi, incercand sa mimeze comportamentul uman. Seducaretii irosesc mult timp, bani si energie pe materialele motivationale si/sau de seductie, merg la workshopuri unde nu invata decat truisme si platitudini, insa nu reusesc decat dupa ani buni de munca sa-si faca vreo relatie, si aia facuta mai degraba din intamplare, nu pentru ca ar cunoaste ei cum stau lucrurile cu femeile si barbatii.

 

In concluzie, fiecare barbat proiecteaza felul sau de a fi asupra femeilor. Ca femeile sunt *refractare*, asta n-au decat s-o experimenteze pe pielea lor - oricum te-ai purta cu ele, ele tot glasul naturii il urmeaza. ;;)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce aduce nou topicul asta, pe langa celelalte topice care se invart in jurul aceleiasi eterne teme adusa de tine in discutie?

  • Upvote 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Barbatii care invata seductie - seducaretii. Asta-i cea mai stupida rasa de barbati. Idiotii ăştia, ...

 

Hai sa stabilim pana la urma ce sint barbatii din categoria asta, seducareti, idioti sau stupizi??? daca tot au invatat seductia :yahoo:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa se uneasca topicele in titlul carora se regasesc cuvintele "barbat/i si femeie/i".. oricum, tot acolo se ajunge cu discutiile.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa-i dam lui Cristornete o medalie pentru campania dusa in vederea salvarii planetei. Daca toti barbatii l-ar asculta , in 50 de ani maxim s-ar rezolva problema suprapopularii. Si in 100 de ani ne-am intoarce la matriarhat.

 

Pai polologhii pentru toti, da' pentru astia nimic?

 

Nu, pentru ca astia nu stiu si nici nu ii intereseaza :lol:

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

doar o mica parte din barbati au acces direct la sufletul femeilor

In sfarsit se face lumina asupra esentei acestor topice deschise de tine. Restul e umplutura.doh.gif

Editat de Stifler's Mom
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa-i dam lui Cristornete o medalie pentru campania dusa in vederea salvarii planetei. Daca toti barbatii l-ar asculta , in 50 de ani maxim s-ar rezolva problema suprapopularii. Si in 100 de ani ne-am intoarce la matriarhat.

 

s-a facut

 

funny-olympic-picture1.jpg

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×