Sari la conținut
Forum Roportal
marinaru

Stargate Universe

Postări Recomandate

Deci, pana la urma e ceva bun de acest Stargate Universe sau nu? Cine poate sa imi spuna?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Depinde,eu astept sa se termine primul sezon si vom mai vorbi!

Sigur scenaristii culeg acum impresii si vor corecta pe parcurs!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

BigDefender, vad ca iti plac si tie anumite seriale, ma bazez pe tine sa vii o opinie buna sau rea legata de acest film! Ma bucur ca mai sunt si altii care urmaresc seriale, cand vorbesc cu persoane din anturajul meu de unele dintre ele si de temele lor, parca as vorbi despre " masini straine"! :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

totusi e prea lung, deja, risca sa ajunga ca tanar si nelinistit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
BigDefender, vad ca iti plac si tie anumite seriale, ma bazez pe tine sa vii o opinie buna sau rea legata de acest film! Ma bucur ca mai sunt si altii care urmaresc seriale, cand vorbesc cu persoane din anturajul meu de unele dintre ele si de temele lor, parca as vorbi despre " masini straine"! =P~

Oricum primul sezon demareaza mai greu, trebuie sa ne obisnuim treptat, noi facem mereu comparatie cu SG1 si SGA, alea au fost la vremea lor, acum publicul a evoluat, de aceea ni se par usoarele rateuri mari gafe!

Eu am incredere ca toate neajunsurile se vor corecta pe parcurs, se strang impresii din toata lumea, aveti incredere in cei care l-au produs!

Intotdeauna se va gasi o gaselnitza care ne va tine cu sufletul la gura!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa va mai spun?

Actiunea se mai complica putin, apar si extraterestrii care o rapesc pe Chloe, dr.Rush pusese in miscare nava abandonata si inviase aliensii, se isca un adevarat razboi intre civilii si militarii de pe Destiny, ultimii revin si colac peste pupaza, le apare in cale un soare galben cu o planeta exact precum Pamantul, pe care unii civili aleg sa raman de tot, iar militarii sunt obligati sa mearga mai departe. Creatia unei rase superioare sau actiunea lui Dumnezeu? Dezvoltarea este cam statica si conventionala, usor de anticipat, se petrece ca intr-un platou de fimare, conflicte interumane si surpriza, TJ este gravida!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×