Sari la conținut
Forum Roportal
Miniperve

Ce cadou sa ii iau iubitei mele de ziua ei?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ajutati-ma si pe mine cu cateva idei revolutionare de cadou pentru prietena mea! As vrea sa o surprind cu ceva deosebit anul asta...

Astept cu mare interes sfaturile voastre!

un porsche rosu :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cu parintii nu imi fac probleme pentru ca stam impreuna, nu la parinti...si totusi cred ca un animalut de asta de companie ar merge...nu as lua hamster, ca am avut o data unul si a iesit din acvariu ala in care era prin camera si nu l-am mai gasit nici in ziua de azi :senile:

 

o pisicuta ar fi mai indicat ca e mult mai usor de intretinut decit un catelus... :spiteful:

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
un weekend frumos la munte, undeva intr-o zona mai izolata, unde sa fiti numai voi si natura

 

Si asta imi place, chiar sunt un fan al muntelui si mergem destul de des in astfel de iesiri in natura si e super ok! Deci ca si cadou de ziua ei, nu prea ar fi o surpriza deosebita :spiteful:!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu iti recomand Sephora, Meli-Melo, ProMod. Daca relatia cu prietena ta e asa de apropiata poti sa ii spui ca ai o anumita suma pentru cadou si sa mergeti impreuna sa il aleaga.

Mie imi plac la nebunie parfumurile, dar e f riscant sa il aleaga altcineva. Un parfum e un fel de "update" de personalitate :D

 

A! si mersul prin magazine face parte din cadou(daca rezisti la maraton :D) ... Frumoasa povestea cu fetita si invatatoarea!

Editat de Roxana5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...ce ai zice de cheile unui apartament?

 

 

dincolo de gluma, cred ca raspunsul il ai chiar tu.Este imposibil sanu stii cam ce i-ar place.

Oricum eu sunt foarte atasata de maruntisurile originale si imi sar in ochi chiar si cind trec prin fata diverselor magazine. E inspiratia de moment, un lucru care are ceva in comun cu ea si ii transmite ceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×