Sari la conținut
Forum Roportal
Miniperve

Ce cadou sa ii iau iubitei mele de ziua ei?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Chiar sunt utile sfaturile voastre...daca intre timp va mai vin si alte idei, le astept ca sa am de unde alege :)

Poti sa-i cumperi o bijuterie mica de tot pe care sa o poarte cu anii si sa-si aduca aminte de tine de cate ori o vede. Un medalion mic de tot, ceva finut dar mai special. La multi ani pentru tipa!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ajutati-ma si pe mine cu cateva idei revolutionare de cadou pentru prietena mea! As vrea sa o surprind cu ceva deosebit anul asta...

Astept cu mare interes sfaturile voastre!

un ghiveci cu o floare sau un pestisor colorat intr-un acvariu mic frumos ornamentat :)

multa iubire

ps nu flori ''rupte'' (adica alea din piete sau florarie ) :doh:

multa iubire

Editat de the_listener

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poti sa-i cumperi o bijuterie mica de tot pe care sa o poarte cu anii si sa-si aduca aminte de tine de cate ori o vede. Un medalion mic de tot, ceva finut dar mai special. La multi ani pentru tipa!

 

Merci, merci...si pentru urare si pentru sfat...dar la fel cum o zici or urmeaza sa ne despartim ori urmeaza sa mor, de zici sa-si aminteasca de mine de fiecare data cand vede bijuteria...:blink:

 

un ghiveci cu o floare sau un pestisor colorat intr-un acvariu mic frumos ornamentat :)

multa iubire

ps nu flori ''rupte'' (adica alea din piete sau florarie ) :doh:

multa iubire

 

Super ideea asta cu pestisorul (chiar nu ma gandisem la asa ceva si parca e si ceva mai deosebit), iar cu ideea cu pestisorul mi-a mai venit una...un catelus...:pardon:!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Merci, merci...si pentru urare si pentru sfat...dar la fel cum o zici or urmeaza sa ne despartim ori urmeaza sa mor, de zici sa-si aminteasca de mine de fiecare data cand vede bijuteria...:blink:

 

 

 

Super ideea asta cu pestisorul (chiar nu ma gandisem la asa ceva si parca e si ceva mai deosebit), iar cu ideea cu pestisorul mi-a mai venit una...un catelus...:pardon:!

la catelus nu m-as baga ca trebuie sa il creasca , sa il scoata afara , nu stii daca parintii sunt de acord etcetcetc.... pe cind un pestisor e mai usor de avut grija :) sau mai poate sa fie o broasca testoasa mica :doh:

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un penis din silicon ?

 

Asta asa, sa nu'ti simta lipsa . :)

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
la catelus nu m-as baga ca trebuie sa il creasca , sa il scoata afara , nu stii daca parintii sunt de acord etcetcetc.... pe cind un pestisor e mai usor de avut grija :spiteful: sau mai poate sa fie o broasca testoasa mica :senile:

multa iubire

 

Cu parintii nu imi fac probleme pentru ca stam impreuna, nu la parinti...si totusi cred ca un animalut de asta de companie ar merge...nu as lua hamster, ca am avut o data unul si a iesit din acvariu ala in care era prin camera si nu l-am mai gasit nici in ziua de azi :rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×