Sari la conținut
Forum Roportal
Alina1999

In ce tari ati fost?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Grecia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ucraina, Ungaria, Serbia, Bulgaria, Franta, Austria, Grecia si Turcia.Urmeaza acum in decembrie Olanda si Norvegia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca nu pe doua roti ... in decembrie ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ia sa zic si io pe-aci.

 

Am fost prin Franta (Parisul, Bretania si Normania), Italia (mai mult nordul si centrul), Luxemburg, Germania, Austria, Irlanda, Turcia (Istanbulul si partea europeana), Bulgaria, Grecia (minus statiunile si minus Atena prin care am trecut ca o sageata), Polonia, Slovacia, Republica Moldova. Am trecut si prin Ungaria, unde am vizitat mai mult Balatonul si Pecs, iar Budapest am lasat-o pentru o perioada cand am timp mai mult de doua zile. Am fost si prin Belgia, dar am vazut doar Bruxelles si ala intr-o singura zi, parca am senzatia ca nu se pune. Prin Olanda nici nu pot zice ca am fost ca am batut doar aeroportul in drum spre alte tarisoare. Am batut si Iugoslavia inainte sa se destrame cat si dupa aia separat Slovenia, Croatia, Serbia, Bosnia si Hertegovina.

 

:( N-am iesit din Europa. In urmatorii ani parca as incerca ceva tari de prin Asia si nordul Africii. As vrea sa vad si ceva de prin cele doua Americi, dar pe acolo trebuie sa ajungi cu ceva timp la dispozitie, ca nu merita sa paltesti avionul pana peste ocean si sa te intorci dupa trei zile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am fost in multe tari, dar gandul imi ramane mereu la Italia. Printre atractii turistice recomand Gradina Boboli din Florenta.

Editat de Darianna
scos link reclama
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa vad si ceva de prin cele doua Americi, dar pe acolo trebuie sa ajungi cu ceva timp la dispozitie, ca nu merita sa paltesti avionul pana peste ocean si sa te intorci dupa trei zile.

 

Viza turistica pentru USA este dat pe 6 luni :yahoo: iti cumperi o masina si te plimbi, adica sofezi pana ajungi orizontul cu mana :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa le iau in ordine cronologica:Romania :o: , apoi: Spania, U.K., Franta, Ungaria, Polonia, Suedia, Danemarca, Germania, Cehia, Slovacia

 

Aaahhhh, am uitat, am mai vizitat niste "tari" :Disneyland si Legoland :P

Editat de Vladyna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×