Sari la conținut
Forum Roportal
Alina1999

In ce tari ati fost?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Revin cu alta serie de obiective din mai multe tari. De data asta, o selectie de arcuri de triumf. Eu l-am vazut doar pe cel din Bucuresti si pe cel din Barcelona. In rest... imi doresc tare mult sa le vad si pe celelalte... If only I were that lucky 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai asta e pe drumul meu:)

 

Fost in Italia,Austria,Germania,Franta,USA,Mexico.Am trait mai mult de 1 an jumate la Paris,in Munchen si Hamburg,la Roma,Napoli,Sorento si Firenze.Am trait in USA timp de 30 ani.Acum traiesc in Mexico de 16 luni si momentan nu mai am de gand sa misun prin lume si alte state din USA...DAR nu exclud reintoarcerea in USA daca se termina candva criza si totul revine la cum a fost inainte de 2009.M-as reintoarce in California,poate in San Diego cat mai aproape de beach:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ungaria, austria, germania, belgia, franţa, anglia, grecia, bulgaria, serbia ... oi fi omis ceva ? :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Serbia,Croatia,Slovenia,Ungaria,Austria,Germania,Franta,Italia,San Marino,Elvetia,Liechtenstein.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Italia,Sanmarino,Cehia,Polonia,Austria,Germania

Pana acum!!De anul viitor vreau sa vizitez toooata Romania.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Romania, Bulgaria, Ungaria, Austria, Germania, Belgia, Anglia, Italia, Vatican, Republica Moldova, Ucraina.

 

Ma rog, vorba vine ca am fost. Mai mult ori doar am trecut prin ele pe jos, ori am vizitat doar 1 oras.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ungaria, Austria, Germania, Franta, Olanda, Belgia, Danemarca, Suedia, Elvetia, Italia, Spania, Canada, USA(California, Whashington, Idaho, Oregon, Nevada, Arizona, New Mexico, Texas, Florida, Indiana, Luisiana, New York, Coneticut, Montana, Utah) si Mexic.

Imi doresc Brazilia, Japonia si Australia.

Editat de AndreiRN

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×