Sari la conținut
Forum Roportal
Alina1999

In ce tari ati fost?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cat costa un bilet la Legoland? :yahoo:

 

 

Unde anume? Legoland de UK, Germania, Danemarca? In SUA nu cred ca esti. Din experienta iti spun ca peste tot preturile sunt destul de piperate.

Eu am vizitat, in urma cu cativa ani Legoland, aproape de Londra, langa castelul Windsor, care de fapt a fost destinatia principala.

Daca imi aduc bine aminte pretul unui bilet a fost in jur de 30 lire sterline/persoana. A meritat!

Editat de Vladyna
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pana acum doar Italia si Spania. In Spania marea majoritate a timpului mi-am petrecut-o pe plajele din Torrevieja si Alicante care mi-au lasat o impresie foarte frumoasa. In Italia am vizitat orasele Roma ,Napoli si plaja din oraselul Terracina care nu mi-a lasat o impresie la fel de frumoasa precum plajele din Spania.

Editat de rechinos

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Legoland California (Carlsbad, San Diego County, California, USA)

 

Legoland Florida (Winter Haven, Florida, USA)

 

Eu ma refeream la faptul ca nu cred ca Marius, care m-a intrebat, este in SUA, ci ca il intereseaza parcul de distractii din Europa." Unde anume? Legoland de UK, Germania, Danemarca? In SUA nu cred ca esti."

 

Sigur, ca in SUA, sunt multe parcuri de distractii Legoland si nu numai! Multumim pentru informatiile pe care ni le-ai dat! :)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am cunostinte pe care le intrebi pe unde au fost iti pun la socotala si tara unde a aterizat avionul cand au avut escala.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a pierit cheful de calatorit ... anulez de o vreme buna o escapada in Indonezia cine stie cu cate escale si vreo 3 zile pe drum, precis asta ma ingrozeste, nu cutremurele sau vulcanele care mereu explodeaza.

 

Liechtenstein :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×