Sari la conținut
Forum Roportal
Alina1999

In ce tari ati fost?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Poti sa le vezi si in Norvegia, Finlanda, etc...

Sau intr-un bar autohton.

 

intr-un bar autohton nu vezi noptile albe de atatea pitipoance :lol: . mai bine la sankt petersburg - norvegia - finlanda. a fost cineva in finlanda? ce ne poate spune despre tara asta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vizitat cam multe tari pentru posibilitatile mele... plus ca nu m-asteptam eu vreodata sa ajung pe trei continente pana la 22 de ani. Le-am vazut, unele chiar mi-au placut, insa raman doar cu amintirea. Sper ca in 2-3 ani sa strang destui bani ca s-ajung in vreo tara din America de Sud.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am vizitat cam multe tari pentru posibilitatile mele... plus ca nu m-asteptam eu vreodata sa ajung pe trei continente pana la 22 de ani. Le-am vazut, unele chiar mi-au placut, insa raman doar cu amintirea. Sper ca in 2-3 ani sa strang destui bani ca s-ajung in vreo tara din America de Sud.

Adica, ai fost in Turcia si Egipt si apoi ai revenit, este ? :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am vizitat cam multe tari pentru posibilitatile mele... plus ca nu m-asteptam eu vreodata sa ajung pe trei continente pana la 22 de ani. Le-am vazut, unele chiar mi-au placut, insa raman doar cu amintirea. Sper ca in 2-3 ani sa strang destui bani ca s-ajung in vreo tara din America de Sud.

 

si eu sper la fel. daca ajungi inaintea mea sa-mi spui cum e, cat costa si la ce pensiuni sa trag

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si eu sper la fel. daca ajungi inaintea mea sa-mi spui cum e, cat costa si la ce pensiuni sa trag

Si ce ai vrea sa vezi acolo ?

 

Eu as vrea in Maroc. Vre-un an de zile in Sahara.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si ce ai vrea sa vezi acolo ?

 

Eu as vrea in Maroc. Vre-un an de zile in Sahara.

 

Pai as vrea sa vad Brazilia, Argentina, Chile. Un program cam vast :airkiss: , nu incape intr-un singur concediu ca sa nu mai vorbim de buzunar. Om vedea.

 

Marocul trebuie sa fie frumos dupa cate am citit si vazut la tembelizor. Da' chiar un an de zile in Sahara? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ungaria , Franta , Austria , Spania , Portugalia .

 

De trecut am trecut prin multe tari ..

 

As vrea sa ajung in Corea si insula Bali ( Indonesia ) :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×