Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Si chiar mai rau decat atat - atunci cand am sunat-o am pus telefonul pe loudspeaker sa auda si el ce spune femeia aia. Nu stiam ce va spune - oricum ce a auzit de la ea a fost destul de umilitor pentru el - dar asta nu l-a impiedicat sa plece la ea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca tot povestiti atata toti trei, mai bine va mutati toti la un loc - big happy family

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai - cica cam aici suntem - eu l-am lasat singur - el zice ca a stat singur (eu nu cred) si s-a gandit si pe mine m-a ales. Ideea e ca daca ei ii trebuie doar ca sa se distreze din cand in cand - ori de cate ori va pleca intr-o delegatie eu o sa stau pe ghimpi.

pai si merita sa stai pe ghimpi de fiecare data cand are delegatii?

cum spunea stupid_me , n-ai decat sa accepti, chiar daca el n-o mai face..tu n-o sa ai de unde stii asta.

Poate o face, poate nu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si chiar mai rau decat atat - atunci cand am sunat-o am pus telefonul pe loudspeaker sa auda si el ce spune femeia aia. Nu stiam ce va spune - oricum ce a auzit de la ea a fost destul de umilitor pentru el - dar asta nu l-a impiedicat sa plece la ea.

ce te-a atras la el?ma stii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si chiar mai rau decat atat - atunci cand am sunat-o am pus telefonul pe loudspeaker sa auda si el ce spune femeia aia. Nu stiam ce va spune - oricum ce a auzit de la ea a fost destul de umilitor pentru el - dar asta nu l-a impiedicat sa plece la ea.

:jester:))) si ea stia ca el aude? Poate a fost ceva tacit intre ei :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce te-a atras la el?ma stii?

 

 

Ohhhh, da. E un barbat minunat din toate punctele de vedere in rest. Nu e nevoie sa-mi amintesc - e la fel de minunat in fiecare zi - extrem de tandru, de interesat, intelegator cu mine si cu copiii, gospodar, harnic, muncitor. Daca n-ar fi fost povestea asta - chiar ar fi fost un barbat perfect.

 

:jester:))) si ea stia ca el aude? Poate a fost ceva tacit intre ei :)

Nu stia. Nimeni nu poate fi atat de pervers.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din nefericire eu chiar il iubesc.

pana sa ajungi sa-l iubesti te-a atras ceva la el la firea lui .... daca un barbat aude atatea umilinte din partea unei femei cu care face sex si el continua sa se duca la ea...e ceva acolo suspect , nu te-ai gandit niciodata ca ei is mana in mana si poate vor altceva de la tn?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eh.. normal ca in ultima instanta, amandoua sunt inselate. Dar ea vede numai cum vrea ea. Si bineinteles ca e un nemernic.

Raspuns la intrebarile din titlu.. 1. poate ca da, dar 2. nu.

ba poate sa o iubeasca in felul lui.

unii asa sunt. nemernici.

da ea trebuie sa inteleaga asta..si sa nu creada ca daca totusi el o iubeste si pe ea, nu o va mai insela.

trebuie sa aleaga. e sau nu dispusa sa fie inselata in viata, de catre omul pe care il iubeste si care ii e partener.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×