Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pana sa ajungi sa-l iubesti te-a atras ceva la el la firea lui .... daca un barbat aude atatea umilinte din partea unei femei cu care face sex si el continua sa se duca la ea...e ceva acolo suspect , nu te-ai gandit niciodata ca ei is mana in mana si poate vor altceva de la tn?

ce sa vrea? :)

Suna a OTV :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ohhhh, da. E un barbat minunat din toate punctele de vedere in rest. Nu e nevoie sa-mi amintesc - e la fel de minunat in fiecare zi - extrem de tandru, de interesat, intelegator cu mine si cu copiii, gospodar, harnic, muncitor. Daca n-ar fi fost povestea asta - chiar ar fi fost un barbat perfect.

 

nimeni nu e perfect - trebuia sa aiba si el un defect

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cati ani are ? :)

 

43 ani.

Ideea este ca eu vreau sa fim amandoi fericiti - nu vreau sa ajungem sa traim in niste relatii de compromis - nici eu , nici el.

Eu - daca aflu cumva ca desi a promis ca s-a terminat nu-i asa - oricat il iubesc il parasesc.

Dar daca totusi a terminat-o dar eu nu-l fac fericit ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
43 ani.

Ideea este ca eu vreau sa fim amandoi fericiti - nu vreau sa ajungem sa traim in niste relatii de compromis - nici eu , nici el.

Eu - daca aflu cumva ca desi a promis ca s-a terminat nu-i asa - oricat il iubesc il parasesc.

Dar daca totusi a terminat-o dar eu nu-l fac fericit ?

daca a terminat-o cu ea, e convins ca tu il vei face fericit,nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce sa vrea? :)

Suna a OTV :jester:

 

 

Ce naiba ar putea sa vrea? Nu sunt mana in mana - ea parea ca e furioasa pe el si ca incearca sa se razbune. Poate ca intradevar e furioasa ca locuieste cu mine si a inselat-o - sunt convinsa ca si ea a aflat la un moment dat de existenta mea - nu chiar de la inceput.

 

daca a terminat-o cu ea, e convins ca tu il vei face fericit,nu?

 

 

Asa ar trebui - sunt eu nebuna ca am indoieli?

 

Practic si telefoanele alea la ore tarzii erau de fapt pentru mine - ca eu sa aflu de existenta ei - parea ca incearca sa-mi arate cu cine am de-a face si sa-l parasesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Prea ...nehotarat la varsta asta ,ca sa nu zic neserios .

Este firesc ca la o astfel de varsta sa sti ce vrei sa faci cu viata ta .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si ce e iar ciudat la el - desi suntem cam de-o varsta el e mult mai matur ca mine in multe aspecte. Ma intelege mereu - si pare mereu ca e cu un pas inaintea mea. Uneori ma simt ca un copil - si asta il face sa ma manipuleze destul de usor. Imi dau seama dupa un timp ca am facut exact ce a vrut. Iar eu nu-l inteleg deloc. Si in nici un caz nu-l pot manipula.

 

Prea ...nehotarat la varsta asta ,ca sa nu zic neserios .

Este firesc ca la o astfel de varsta sa sti ce vrei sa faci cu viata ta .

 

 

Cine spune ca nu stie ce vrea? El ma vroia pe mine pentru o relatie de zi cu zi si din cand in cand si ceva distractie - daca se putea - de ce nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
43 ani.

Ideea este ca eu vreau sa fim amandoi fericiti - nu vreau sa ajungem sa traim in niste relatii de compromis - nici eu , nici el.

Eu - daca aflu cumva ca desi a promis ca s-a terminat nu-i asa - oricat il iubesc il parasesc.

Dar daca totusi a terminat-o dar eu nu-l fac fericit ?

Da, asta este la ceea ce visezi tu si nu realizezi ca esti deja acolo, in relatia de compromis.

Nu-i adevarat, desi ai realizat ca nu te iubeste si nu il iubesti, (din moment ce ai putut lasa loc si pentru a treia persoana) nu l-ai parasit.

Ba, creca el e in "extaz".

Editat de Ghere

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×