Sari la conținut
Forum Roportal
simonapm

Alegerea unui aparat foto

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Scuza-ma ca trebuie sa-ti spun asa prieteneste dar tu mai ai multa mamaliga de papat pana sa ajungi sa te tragi cu Tosca de sirete.

 

a,a, ah, doua inexactitati, eu nu man

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
"normal" ca nu ai vazut nici o reclama la sony, macar era o scuza buna, dar se pare ca nici macar asta nu-ti permiti, oare tu cum
Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa-mi fie cu iertare jupane,io nu-s asa enteligenta ca tine ca nu-mi formez cultura din reclame. Ce-i ala teveu cu plasma? Eu ma uit la din ala cu antena si 3 butoane :cry:

 

Last but not least....nu-ti datorez vreo explicatie. Hai pa...

 

si ce ma tot

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca m-am hotarat: un panasonic din seriile fx sau fs. sunt mai multe modele care se incadreaza in bugetul meu si au in mare caracteristicile indicate de tine si in plus in pozele de pe net , nu par nici f mari. e o alegere buna ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cred ca m-am hotarat: un panasonic din seriile fx sau fs. sunt mai multe modele care se incadreaza in bugetul meu si au in mare caracteristicile indicate de tine si in plus in pozele de pe net , nu par nici f mari. e o alegere buna ?

 

suna perfect pentru ce cauti :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mno, imi dau si eu cu parerea...try Sony T-900, desi nush daca se incadreaza la buget !!! :cry:

Editat de BurQa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cred ca m-am hotarat: un panasonic din seriile fx sau fs. sunt mai multe modele care se incadreaza in bugetul meu si au in mare caracteristicile indicate de tine si in plus in pozele de pe net , nu par nici f mari. e o alegere buna ?

e o alegere buna, seriile oricum sunt gemene, doar ca "s" stands for "stylish", ca pe gustul naiemeei.

repet, stabileste-ti criteriul hotar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

1.eu

Editat de tosca_5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×