Sari la conținut
Forum Roportal
Dany29

Serial coreean

Postări Recomandate

Prostie sa tot redea ceea ce a mai rulat .. ce daca a fost pe TVR 2 inainte ? Stiati ca sunt bloguri de unde se pot downloada deja ? Cu sub in romana ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Primul meeting al fanilor romani va avea loc aceasta sambata ... intrarea e gratuita .. adresa o gasiti pe forumurile romanesti dedicate formatiilor si dramelor koreene ..

 

Un site :

 

http://www.youtube.com/watch?v=pTQ54S3vVzY...eos=XfyUzE3L8FM

 

Mnet Korea e un fel de MTV al lor .. cel care realizeaza si MV-urile lor celebre .. a aparut o stire pe Mnet care prezinta meetingul fanilor din Romania .. m-am infrigurat toata cand mi-am vazut si eu poza acolo in clip .. poza care apare intr-un proiect trimis trupei Ft island .. am pregatit cu membrii un photobook pentru ei .. poze cu noi si mesaje ..

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intalnirea a avut loc .. iata articolul pe blogul meu .. preluat , of course de pe forumurile organizatoare . A aparut un articol in Coreea despre intalnirea de la Bucuresti - la care a participat si ambasadorul coreei ..

 

http://danylor.multiply.com/journal/item/5...cle_about_this_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna:)

a mai urmarit cineva seriale taiwaneze???...stiu ca acesta e un forum pentru cele coreene, dar am vazut ca ati discutat si despre cele taiwaneze:|

as dori sa stiu daca a vazut cineva IT STARTED WITH A KISS...si sa imi spuneti ce credeti despre el...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna:)

a mai urmarit cineva seriale taiwaneze???...stiu ca acesta e un forum pentru cele coreene, dar am vazut ca ati discutat si despre cele taiwaneze:|

as dori sa stiu daca a vazut cineva IT STARTED WITH A KISS...si sa imi spuneti ce credeti despre el...

 

 

Am vazut doar Davil Biside You (nu prea mi-a placut, prea mult trash) insa despre SWAK am auzit vorbindu-se destul de bine. Peste putin timp o sa iasa si varianta coreeana a seriei. Acum imi descarc Love Contract (tot taiwanez) despre care am citit pe forumuri aprecieri pozitive. O sa revin cu detalii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am vazut doar Davil Biside You (nu prea mi-a placut, prea mult trash) insa despre SWAK am auzit vorbindu-se destul de bine. Peste putin timp o sa iasa si varianta coreeana a seriei. Acum imi descarc Love Contract (tot taiwanez) despre care am citit pe forumuri aprecieri pozitive. O sa revin cu detalii.

 

Love contract e o poveste frumoasa cu Mike He in rolul principal .. o razi si o sa plangi .. are parti cool si dramatice dar in principiu e un romance bine definit .. mi-a placut mult ..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×