Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buna vreau si eu un sfat de la voi,sunt casatorita de 5 ani si cred ca de vreo 4 sotul meu tot vorbeste cu fostele prietene pe mess,dupa ce eu am descoperit de fiecare data, a promis ca nu isi mai face nici o adresa de mess si nu o sa mai vorbeasca cu ele, acum mai nou sa apucat de vorbit la telefon... ce sa fac sa il mai iert si continui casnicia sau sa o las balta ??? ajutati-ma va rog cu un sfat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna vreau si eu un sfat de la voi,sunt casatorita de 5 ani si cred ca de vreo 4 sotul meu tot vorbeste cu fostele prietene pe mess,dupa ce eu am descoperit de fiecare data, a promis ca nu isi mai face nici o adresa de mess si nu o sa mai vorbeasca cu ele, acum mai nou sa apucat de vorbit la telefon... ce sa fac sa il mai iert si continui casnicia sau sa o las balta ??? ajutati-ma va rog cu un sfat

 

 

da de ce are el atat de mult timp liber? cum de i-ai permis asta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

are timp pentru ca unde lucreaza sta i8n fata calculatorului

 

 

si tu de unde stii ca vorbeste cu fostele pe net? sau la telefon? sau daca vorbeste ca e ceva necurat la mijloc? poate omul te iubeste cu adevarat, vrea sa te faca fericita si cere si el sfaturi.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si tu de unde stii ca vorbeste cu fostele pe net? sau la telefon? sau daca vorbeste ca e ceva necurat la mijloc? poate omul te iubeste cu adevarat, vrea sa te faca fericita si cere si el sfaturi.....

a vorbit de acasa pe net si eu am gasit arhiva , unde erau o groaza de te iubesc .si la telefon am gasit numarul ca a dat bip cand eram acasa si a recunoscut

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

a vorbit de acasa pe net si eu am gasit arhiva , unde erau o groaza de te iubesc .si la telefon am gasit numarul ca a dat bip cand eram acasa si a recunoscut

 

 

Si in afara de discutii sau interdictii ai incercat si alte metode?

Sunteti doar voi doi sau aveti si copii?

Editat de Aseneth

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si in afara de discutii sau interdictii ai incercat si alte metode?

Sunteti doar voi doi sau aveti si copii?

ce metode as putea sa incerc ????

nu avem nici un copil

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Geany, depinde ce vrei tu. Daca vrei sa fii cu el cu orice pret, continua relatia. Dar cel putin in perioada asta a vietii lui se pare ca e atras, nu de o femeie, ci de orice femeie. Nu o sa iti fie usor. Sa nu te gandesti ca daca ii faci un copil, asta o sa il determine sa ramana cu tine. Va face ce va vrea.

Nu ai cum sa il impiedici. Si fara internet sau telefon, o sa se descurce cu fumul, porumbeii... metode exista.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Geany, depinde ce vrei tu. Daca vrei sa fii cu el cu orice pret, continua relatia. Dar cel putin in perioada asta a vietii lui se pare ca e atras, nu de o femeie, ci de orice femeie. Nu o sa iti fie usor. Sa nu te gandesti ca daca ii faci un copil, asta o sa il determine sa ramana cu tine. Va face ce va vrea.

Nu ai cum sa il impiedici. Si fara internet sau telefon, o sa se descurce cu fumul, porumbeii... metode exista.

mai concret ce sa fac sa continui sau nu ??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-ai ce sa-i faci. Fa si tu ce face el sau fa-i vant.

 

mai concret ce sa fac sa continui sau nu ??

 

Tu o sa faci ce-ti zic niste straini pe net, care nu-ti cunosc sotul si casnicia? Tu stii cel mai bine ce-i intre voi, numai tu poti sa cantaresti situatia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×