Sari la conținut
Forum Roportal
kos_funny

Coltul celor infideli

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Problema cea mai mare e ca unii, mai slabi de inger, dupa ce au o aventura isi pierd capul si se naruie multe destine in jurul lor. Cel mai des se intampla asta la femei , din cate spun statisticile.

Barbatul isi scutura palaria si se intoarce la familie pe cand femeia, cand o comite, tinde sa cada in extrem, sa isi contureze alte principii , etc si familia de duce pe apa sambetei!

 

 

ai formulat asta din primul post?

ai vreo solutie la o problema de cand lumea?

 

Topicul asta se cheama : Coltul celor infideli. Adica voi sa aveti aici un locusor cald, in real, unde sa va laudati sau sa gasiti eventuale partenere. Hai sa facem si coltul celor care Fura! Si puscariasii care au acces la net, sau aia eliberati. sa isi faca un colt in care sa povesteasca cum au furat o gaina sau au violat o baba.

 

Topicul asta promoveaza nonvalorile.

apoi ce faci tu si nu te stie nimeni e ok. Sa te lauzi->ma enerveaza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate si "gasca" respectiva avea un partener si voia doar putina distractie; poate pana la urma ea a fost cea care s-a folosit de tine. Dar ca sa te citez..."ce nu stii nu te afecteaza"...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa te jignesc sau sa te simti jignita, dar ai probleme mari. Nu te obliga nimeni sa citesti acest topic iar comparatia facuta cu hotii cred ca e injusta!

Apropos, credeam ca suntem fericiti ca odata cu Revolutia din '89 ne-am castigat dreptul la libera exprimare.

 

Inca o data iti repet, ai probleme mari si mai bine ai recunoaste asta pe un topic separat, poate reusim sa te ajutam!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ai formulat asta din primul post?

ai vreo solutie la o problema de cand lumea?

 

Lili, initiatorul topik-ului nu era in cautare de solutii, nu a cerut solutii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu vreau sa te jignesc sau sa te simti jignita, dar ai probleme mari. Nu te obliga nimeni sa citesti acest topic iar comparatia facuta cu hotii cred ca e injusta!

Apropos, credeam ca suntem fericiti ca odata cu Revolutia din '89 ne-am castigat dreptul la libera exprimare.

 

Inca o data iti repet, ai probleme mari si mai bine ai recunoaste asta pe un topic separat, poate reusim sa te ajutam!

da,am prb . si?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Problema cea mai mare e ca unii, mai slabi de inger, dupa ce au o aventura isi pierd capul si se naruie multe destine in jurul lor. Cel mai des se intampla asta la femei , din cate spun statisticile.

Barbatul isi scutura palaria si se intoarce la familie pe cand femeia, cand o comite, tinde sa cada in extrem, sa isi contureze alte principii , etc si familia de duce pe apa sambetei!

Eu cred ca tu esti cel cu probleme. De atitudine. Sau de maturitate, cum vrei sa o iei. Adica e clar ca nu pricepi ce presupune o relatie reala intre doua persoane, respectul fata de EA ti se pare interpretabil, etc. Altfel nu se luau toti de tine - observa ca nu e nimeni care sa-ti fi raspuns in stilul in care vrei tu, desi esti pe Roportal, care are sute de vizitatori zilnic. Ori nu li s-a parut interesant topicul, ori nu au avut ce sa scrie. Sorry, asta e realitatea. :)

 

Acum comentand strict ceea ce ai scris mai sus, pentru ca nu te cunosc si nu am de ce sa fac presupuneri: de ce ti se pare normal ca barbatii se intorc la prietene/sotii dupa ce inseala, dar femeile se mai gandesc dupa ce au facut pasul asta si chiar sunt dispuse sa rupa relatia veche? In primul rand nu poti generaliza, in al doilea rand tu pari sa accepti infidelitatea ca pe ceva firesc, adica gata, ne-am castigat dreptul la libera exprimare din '89, facem ce ne taie bila, nu mai exista nicio limita. Ne f***m in dreapta si in stanga, ne intoarcem la iubita si, vaaai, ce frumoasa relatie avem! :)

 

Mai ai multe de invatat, pana atunci nu veni aici sa ne spui noua ca avem probleme pentru ca nu vedem lumea in culori asa de liberale cum o vezi tu. Probabil ca ai undeva sub 20 de ani. In cel mai rau caz, pana in 25... Dar asta nu inseamna ca stii totul sau ai voie sa ii trimiti pe altii la psiholog. Vrei sa iti promovezi avantajul poligamiei, fa-ti un blog. Sau converteste-te la religia islamica (care by the way limiteaza numarul sotiilor la 4, numai daca esti suficient de bogat sa le poti intretine si infidelitatea e blamata - ca sotiile stiu una de alta... :cheer: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nununu, sa nu'l inchida....astept pe cineva sa posteze

ma rog, poa' sa posteze si jones :cheer:

 

ba chiar e recomandat sa-mi fac simtita prezenta, chiar daca sunteti pe bla-bla... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iti convine sa procedeze exact la fel ca tine? ca sa fiti fair play?

Eu cred ca da, din moment ce se intoarce inapoi la el. :cheer:

Si in fond ce a facut ? Ca doar nu i-a stricat-o.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×