Sari la conținut
Forum Roportal
kos_funny

Coltul celor infideli

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

@Malkia

Hai sa iti spun ceva:

Am intrat pe roportal cu ceva timp inaintea ta. Nickul meu era kosfunny, dar din probleme tehnice mai mult sau mai putin "provocate" am avut contul suspendat fara explicatii. Am fost deranjat de chestia asta si nu am mai intrat o perioada. Am revenit , mi-am facut alt cont si am descoperit ca si primul functioneaza. Totusi am continuat cu asta!

Zici ca nu e interesata lumea de subiect dar probabil nici nu te-ai uitat cand a fost deschis topicul!

 

Nu am deschis acest subiect ca sa ma laud sau sa fiu aplaudat. L-am deschis pt am considerat ca poate fi si benefic. Unii ar putea invata ce ar trebui sa faca ca sa nu riste sa fie inselati , "prea des"! :cheer:

Nu am deschis acest topic pt mine ci pt toti si toate care au puterea sa recunoasca ca au facut-o!

Ar fi frumos sa se explice si motivatiile!

 

Imi voi explica si eu acest viciu dar astept sa vad ce turnura ia acest topic!

Editat de kos_funny

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu cred ca da, din moment ce se intoarce inapoi la el. :cheer:

Si in fond ce a facut ? Ca doar nu i-a stricat-o.

ma refeream la principiu, ca am io asa o vaga banuiala, ca, atunci cand e cu vreo .." gasca" in pat si se gandeste ca si a lui e tot cu vreun ..."gascan" mai de soi, i se cam culca. zic si io.

 

as putea intreba si eu, daca nu va suparati...unde mama ma-sii e avataru' ala sexos?

Editat de Fluffycat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
@Malkia

1. Hai sa iti spun ceva:

Am intrat pe roportal cu ceva timp inaintea ta. Nickul meu era kosfunny, dar din probleme tehnice mai mult sau mai putin "provocate" am avut contul suspendat fara explicatii. Am fost deranjat de chestia asta si nu am mai intrat o perioada. Am revenit , mi-am facut alt cont si am descoperit ca si primul functioneaza. Totusi am continuat cu asta!

Zici ca nu e interesata lumea de subiect dar probabil nici nu te-ai uitat cand a fost deschis topicul!

 

2. Nu am deschis acest subiect ca sa ma laud sau sa fiu aplaudat. L-am deschis pt am considerat ca poate fi si benefic. Unii ar putea invata ce ar trebui sa faca ca sa nu riste sa fie inselati , "prea des"! :)

Nu am deschis acest topic pt mine ci pt toti si toate care au puterea sa recunoasca ca au facut-o!

Ar fi frumos sa se explice si motivatiile!

 

Imi voi explica si eu acest viciu dar astept sa vad ce turnura ia acest topic!

1. Nu trebuie sa-mi zici mie chestia asta, nu are nicio relevanta pentru mine de cat timp esti tu pe Roportal. Nu am spus ca nu e interesata lumea, probabil ca a fost deschis in seara asta, dar observa ca nimeni nu a raspuns la modul serios. Cel putin pana acum. Degeaba ai 100 de pagini de postari offtopic. Nu cred ca asta iti doresti. :cheer:

 

2. Bun, si nu era mai simplu sa scrii toata asta la inceputul topicului? Salvai 4 pagini de incercari de intelegere din partea celorlalti. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Infidelitatea are multe forme.

A fi infidel doar pentru a face "sport " cu o "gasca " mi se pare amoral , o lipsa totala de respect atat pentru femeia pe care o "iubest "cat si pentru "gasca " care poate crede si spera intr-o relatie serioasa.

 

Daca unul din parteneri se gandeste la o alta persoana este tot asa de grav sau poate mult mai grav decat daca actul fizic s-ar fi consumat , dar in acest caz poate fi vorba de iubire .Cred ca se poate intampla in viata sa iubesti in acelasi timp doua persoane , dar tot asa cred ca ratiunea trebuie sa fie cea care decide drumul pe care-l alegi .

 

 

 

Trebuie discutat fiecare caz in parte , este o tema spinoasa care nu se poate dezbate asa in general .

 

Democratia si libertatea de exprimare nu au nimic in comun cu imoralitatea .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma refeream la principiu, ca am io asa o vaga banuiala, ca, atunci cand e cu vreo .." gasca" in pat si se gandeste ca si a lui e tot cu vreun ..."gascan" mai de soi, i se cam culca. zic si io.

 

as putea intreba si eu, daca nu va suparati...unde mama ma-sii e avataru' ala sexos?

Daca ar fi asa, eu nu m-as supara si nici nu mi s-ar culca . :cheer:

Dimpotriva, as fii fericit pentru ea. Dar sa vina inapoi la mine, evident.

Intr-un cuplu, nu te poti potrivi cu celalalt 100%, iar daca sexul este un lucru important si nu ne potrivim sau nu ne satisfacem sunt de acord sa o rezovle cu altcineva.

 

Restul este mult mai important.Celelalte probleme ce se invesc in viata si contezi pe partenerul tau, acolo se vede fidelitatea lui. Nu prin faptul ca i-a placut ceva cu cineva, care ramane un strain.

Vorbim de aventuri, nu de relatii paralele, sa nu intelegeti gresit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Restul este mult mai important.Celelalte probleme ce se invesc in viata si contezi pe partenerul tau, acolo se vede fidelitatea lui. Nu prin faptul ca i-a placut ceva cu cineva, care ramane un strain.

Vorbim de aventuri, nu de relatii paralele, sa nu intelegeti gresit.

se prea poa' sa fie asa cum zici tu, da-n cazu asta eu una nu mai gasesc nici un motiv sa mai raman cu perteneru'. absolut nici unul. serios. parerea mea proprie.

 

 

so...where is your hottest avatar?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca sexul este un lucru important si nu ne potrivim sau nu ne satisfacem sunt de acord sa o rezovle cu altcineva.

:cheer:

 

Nu pot sa cred :)

 

Daca e valabila pentru tine chestia asta, asta nu inseamna ca trebuie s-o expui ca regula generala sau de urmat sau ca principiu sanatos de viata !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×