Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ok , hai sa imi spun si eu oful . Cunosc o fata de ceva timp si acum vreo 2-3 zile am avut un moment de "sinceritate" exagerata in care mi-am exprimat sentimentele fata de catre ea , cum am spus exagerat . Ok pana acum . De atunci am evitat confruntarea , lasandui un mesaj totusi in care i-am explicat cum a fost treaba cat de cat . Toate bune si frumoase si ea mi-a raspuns ca nu stie ce sa creadea deoarece se gandeste ca glumesc deoarece cred ca a fost un soc pentru ea . Acum nu stiu ce sa fac . Pareri ceva ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta e problema ca nu suntem impreuna , avem o relatie de prietenie veche , si din aceasta cauza problema . As vrea sa vorbesc sincer cu ea , dar nu stiu cum sa fac asta fara sa ne punem in pericol prietenia .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta e problema ca nu suntem impreuna , avem o relatie de prietenie veche , si din aceasta cauza problema . As vrea sa vorbesc sincer cu ea , dar nu stiu cum sa fac asta fara sa ne punem in pericol prietenia .

Cum se poate strica prietenia din asa ceva ? Eu pe ce lume traiesc ?:kiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vrei sa iti spun eu . Poate sentimentele nu sunt reciproce si automat cand o sa ma intalnesc cu persoana respectiva o sa fie ciudat , iar de acolo pleaca toate .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

tu esti virgin :kiss:)

 

normal ca se strica prietenia sau cel putin nu va mai fi ca inainte. daca nu ti-a raspuns la fel, sunt sanse sa incerce sa te evite pt ca nu vrea sa te puna intr-o postura delicata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deci nu ai glumit, dar ai exagerat.

naspa.

incearca sa-i mai spui o data, dar fara sa exagerezi, cu cuvintele tale.

daca sunteti ptrieteni vechi, sunt sigura ca stii ce si cum sa-i spui.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×