Sari la conținut
Forum Roportal
House MD

Dragoste, obsesie sau ce o fi .....

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna!

Poate-mi explica si mie cineva ce se-ntampla cu mine, ca eu unu` nu mai inteleg nimic.

Acu` o saptamana si ceva m-am intalnit dupa 4 ani cu o fosta colega. Am fost surprins sa vad cat s-a schimbat (avem amandoi 19 ani): Arata foarte bine, e inteligenta, imi place foarte mult - e cu 3 cm mai inalta ca mine, da nu ma supar , sa nu se supere ea :roll: :kiss: . Am vorbit 20 de minute apoi ne-am despartit, numai ca dupa vreo 2-3 ore am inceput sa ma gandesc la ea....Si ma gandesc la ea in fiecare zi, cateodata e mai rau, o visez in somn si cand ma trezesc nu mai pot sa dorm... Vorbim pe mess cat vorbim, dar numai "pe partea " profesionala :blink: ( ca nu vreau sa intre la banuieli).

Deci ce e asta? Dragoste, atractie, obsesie sau poate o dorinta de reintoarcere in trecut... Daca ati patit careva asa ceva...astept informatii :doh:

Multzam fain... :lol:

Editat de House MD

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atractie .. ati mai crescut amandoi. Primavara asta mereu ne da fiori de dragoste :kiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Esti indragostit si f atras de ea, din cauza asta te gandesti tot timpul la ea si nu mai poti dormi...toata lumea cunoaste sentimentul asta :huh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×