Sari la conținut
Forum Roportal
HOG

dovada dintre doua dimensiuni (lumi)

Postări Recomandate

Mai clar decat atat nu am....am incercat de cateva ori sa o prelucrez cu un contrast mai mare, gamma, ultra etc....dar fara mari reusite..in schimb se vede mai clar conturul...

 

Ce nu se vede foarte bine este capatana aia din dreapta sus cu gura deschisa......cea de dupa capota nu am dubii este clar un nas, doi ochi ... paraca ar fi un maias..incas..indian.......DAR mai infricosetoare este aia de sus

 

 

A mai prins cineva astfelde imagini ? In general astea trebuiesc facute intr-un mediu "limpede" cred.

 

Adica...trebuie sa le faci atunci cand simti ceva in cefa ta..noaptea..liniste de mormant...simti prezenta cuiva sau a ceva....cu totiii trecem sau am avut aceste trairi.....E , Atunci probabil pelicula surprine ce am captat si eu.

 

DAR sa explice cineva .. ce dracu trebuie sa fie destui care studiaza chestia asta sau macar au avut o experienta din asta !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

heh.. nu sunt destui care studiaza asta? si stii de ce? pentru ca aproape in totalitate fenomenele astea contravin legilor fizicii, iar legile fizicii permit exsistenta.. asa ca daca ai contrazis legile fizicii ai contrazis exsistenta.. caz in care se prefera negarea si lasarea in ceata a acestor fenomene.. pentru ca omul ce nu intelege, ii este frica, iar daca nu ii este frica, nu va incerca sa inteleaga pentru ca nu este capabil de asa ceva..

 

daca maine vine unu la tine si iti arata cum face dintr`un cub de metal, o sfera de metal, ai sa cauti o explicatie logica, care sa fie in concordanta cu ceea ce stii tu.. legile fizicii.. exsistenta, dar poate ca transformarea aceea nu-si are originea in legile fizicii, ci in legile naturalului...

 

nu mai cauta o explicatie la ce s-a intamplat pt ca e deja clar: in momentul ala, pt cateva minute probabil s-au atins "granitele" dimensiunilor.. si iata ce a iesit din poza ta.. :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

gata???asta a fost tot??...nu mai aduce nimeni dovezi??nu mai povesteste nimeni ce i s a intamplat ciudat???....ash povesti eu dar n am trecut prin astfel de intamplari...n am observat asemenea fenomene....pakt.... ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ash povesti eu dar n am trecut prin astfel de intamplari...n am observat asemenea fenomene....pakt....

 

pai vezi tu.. uite aici e greseala ta... si a multor altora.. sunteti prea atenti dupa astfel de "fenomene" incat ele trec neobservate sau nu mai au loc deloc.. va ganditi tot timpul la ele.. ca si la un stranut.. daca te gandesti ca urmeaza sa stranuti dispare senzatia de stranut.. dar daca lasi totul sa curga natural stranuti.. asa si cu "paranormalul".. lasa-l sa curga.. si ai sa vezi multe.. incearca sa fii indiferent de ce se afla in jurul tau.. incearca sa nu pui ceva inaintea a altceva..incearca sa tratezi totul egal si indiferent.. ca si cum nu ar conta si totul e normal.. ai sa vezi cate se intampla in jurul tau si cat de "ilogice" sunt acele intamplari..

Editat de storm.cg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×