Sari la conținut
Forum Roportal
HOG

dovada dintre doua dimensiuni (lumi)

Postări Recomandate

Uita te si la poza mea. Si fii atent in special in partea dreapta. Si sa stii ca in biserica nu e fum ...si nici nu spun ca exista lumi paralele.... :D

e amprenta de la degetele tale :yes: glumesc , interesant :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

interesanta poza.

conturul fetei se face datorita capotei care are niste nervuri ca sa zic asa

nasul insa....tare clar conturat

precizez ca am si eu acasa o poza cu 2copii pozati din spate, pe capul carora se contureaza fel si fel de chipuri.Consider ca aici joaca rolul si imaginatia bogata a omului.iluzia optica joaca feste.

aceasta poza, este semnificativa, intrucat este una dintre miile de alte poze care scot in evidenta astfel de ciudatenii pe care cu ochiul liber nu le putem vedea.ciudat este ca doar aparatele foto cu film pot capta astfel de imagini.

btw..banuiesc ca ai folosit aparat cu film, nu digital

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:stars: Eu cred totusi ca imaginile nu se aseamana nici pe departe, nu stiu cum le poti compara ?

 

Imaginea de pe capota are o suprafata de 10 ori mai mare decat cea din dreapta sus..nu mai vorbesc de faptul ca in jurul datei fotografiei acea ceata dispare..probabil luminozitatea din data ..a facut sa afecteze intreaga imagine captata..

 

De ce este evidentiata data ... urmeaza si alte indicii sa fie descoperite...?

 

Imaginea capotei arata un chip cu ochii inchisi...cu un nas turtit, mare seamana cu figura unui maias...unui negru ..nu stiu

Imaginea din dreapata sus este parca o masca din Scarry movie..sau American Pye..se distinge clar o gura rotunda deschisa ...urland....

 

In filme reprezenta moartea...si moartea chiar venise pentru saracul iepure care tocmai fusese trosnit de masina si aruncat in portbagaj....cu cateva zeci de secunde inainte de a face fotografia !!!!!

 

Pentru mine este clar acum ca viata si sufletul exista nu numai la oameni, animale dar si la orice alta forma de viata...natura este vie...pana si pamantul se misca..si asta nu inseamna ca necontrolat !

 

Cert este ca dupa o astfel de experienta incepi sa vezi lucrurile astea altfel !!!! nu sunt doar bazaconii...IATA, MAINE POTI TRAI SI TU ACELASI LUCRU ....ce vei face ?

P.S. ATENTIE MARE !

 

Cele doua fotografii postate sunt una si aceeasi !!!!!! Light_kun !

 

Confunzi imaginile !!!! Sunt doua chipuri in aceeasi fotografie !!!! LooK better

 

See you

 

 

 

Se vede clar capul despre care vorbesti. E posibil sa fi fost un accident prin locurile acelea cu vreo ceva timp in urma (6 luni) de la momentul pozei. Cred ca este sufletul unei persoane careia ar trebui sa i se faca niste slujbe de catre un preot, acolo la fata locului. In cazurile de moarte violenta, sufletului ii trebuie ceva timp pana sa realizeze ca a murit, de aceea el bantuie o perioada variabila in functie de suflet.

E posibil sa fie o persoana care n-a dus tocmai o viata exemplara...Si minim un accident rutier, daca nu e ceva mai ingrozitor. V-ati uitat in jur daca era vreo cruce din acelea care se pun la marginile drumului cand moare acolo cineva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu nu vad nimic...si am marit poza :stars:(((((((((

 

ba da am zarit ceva...dar nu cum ai desenat tu...parca ar fi doi ochi albastrii pe capota ..unul mai mare si unul mai mic:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se face ca io mergeam ganditor pe un drum intunecos si deodata ridicand privirea o raza puternica de lumina ma loveste in fata si im I raneste privirea

atunci, cu ultimile puteri si cu o dorinta puternica de a afla cauza acestei lumini, si ce se afla dincolo de ea, ma apropiam de aceasta, cand, deodata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×