Sari la conținut
Forum Roportal
HOG

dovada dintre doua dimensiuni (lumi)

Postări Recomandate

M-as bucura daca impreuna reusim sa gasim un raspuns pentru aceste paralelisme cu societatea actuala dar si din totdeauna (cred)!

De ce invatamantul actual nu accepta si alte discipline fratilor ??? (vorbesc de nivel mondial)

- nu se mai poate ascunde sau pune pe seama intamplarii aceste lucruri care EXISTA, SUNT ALATURI DE NOI....

 

R greet : Afara nu se punea problema de ceata sau umezeala, fum ori altceva , cum spuneam : era o dimineata "clara" daca pot zice asa dar intuneric BEZNA !!!! Cred ca erau 20 grade !

 

Probabil nu reusiti sa vedeti mai clar imaginile din cauza luminozitatii monitorului (am patit-0!)

dati un save peste imagine si deschideti-o photoshop..or ather

 

Nu poate fi coincidenta sau ceva care nu se vede clar ! SE VEDE CLAR ! si imaginea de pe capota si cea din dreapta sus

 

Exact acest lucru am incercat eu sa-l fac dar minunatie pozele nu se copiaza in intregime ci doar partea de sus si partea de jos iar acolo unde-i baiul apare o banda gri. Si crede-ma ca am incercat sa le salvez de sase ori si de fiecare data tot asa se salvau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Uitati-va putin la poza pe care i-am facut-o lui fi-miu in clsa a 3-a si dati-va cu parerea ce iese din capul pieptului lui pentru ca initial am crezut ca este o pata pe film insa apoi privind mai cu atentie am constatat ca minunea lasa umbra deci este un ceva :spiteful:

post-59790-1161625102_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu din copil iese acel ceva.insa este foarte aproape

 

Si poti sa-mi spui te rog unde e umbra copilului? toti ceilalti au umbra.el nu

ba mie imi face impresia ca acel gat subtire iese din el dar acel ceva are umbra.Intr-adevar abia acum observ si eu ca fiul meu nu are umbra.Ce-o fi? :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da chestia aia are umbra dar copilul nu.punga si hartia aia deasemenea are umbra.el nu.toti oamenii din jurul lui au umbra.

cati ani are baiatul tau acum?

 

 

si repet.nu iese din el.e ca o chestie zburatoare.e doar acolo,foarte aproape de el

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da chestia aia are umbra dar copilul nu.punga si hartia aia deasemenea are umbra.el nu.toti oamenii din jurul lui au umbra.

cati ani are baiatul tau acum?

si repet.nu iese din el.e ca o chestie zburatoare.e doar acolo,foarte aproape de el

 

baiatul meu are acum aproape 20 de ani(in martie).

am observat si eu acum treaba cu umbra si sunt total descumpanit pentru ca observasem si eu umbra pungii si a diplomei insa a lui nu.

 

 

Exact acest lucru am incercat eu sa-l fac dar minunatie pozele nu se copiaza in intregime ci doar partea de sus si partea de jos iar acolo unde-i baiul apare o banda gri. Si crede-ma ca am incercat sa le salvez de sase ori si de fiecare data tot asa se salvau.

 

 

Amreusit in sfarsit sa salvez pozele tale si le-am prelucrat nitel. N-o sa-ti vina sa crezi ce-a iesit. :spiteful:

Dar priveste atent chipul in ansamblul masinii si spune-mi cu ce seamana. Chestia aia din dreapta sus este mare si are si o coada lunga. Incearca sa faci o extrapolare si vezi ce iese... :)

 

Exact acest lucru am incercat eu sa-l fac dar minunatie pozele nu se copiaza in intregime ci doar partea de sus si partea de jos iar acolo unde-i baiul apare o banda gri. Si crede-ma ca am incercat sa le salvez de sase ori si de fiecare data tot asa se salvau.

 

 

Amreusit in sfarsit sa salvez pozele tale si le-am prelucrat nitel. N-o sa-ti vina sa crezi ce-a iesit. :flowers:

Dar priveste atent chipul in ansamblul masinii si spune-mi cu ce seamana. Chestia aia din dreapta sus este mare si are si o coada lunga. Incearca sa faci o extrapolare si vezi ce iese... :)

 

baiatul meu are acum aproape 20 de ani(in martie).

am observat si eu acum treaba cu umbra si sunt total descumpanit pentru ca observasem si eu umbra pungii si a diplomei insa a lui nu.

Amreusit in sfarsit sa salvez pozele tale si le-am prelucrat nitel. N-o sa-ti vina sa crezi ce-a iesit. :flowers:

Dar priveste atent chipul in ansamblul masinii si spune-mi cu ce seamana. Chestia aia din dreapta sus este mare si are si o coada lunga. Incearca sa faci o extrapolare si vezi ce iese... :)

Amreusit in sfarsit sa salvez pozele tale si le-am prelucrat nitel. N-o sa-ti vina sa crezi ce-a iesit. :blink:

Dar priveste atent chipul in ansamblul masinii si spune-mi cu ce seamana. Chestia aia din dreapta sus este mare si are si o coada lunga. Incearca sa faci o extrapolare si vezi ce iese... :(

 

 

Acuma imi baga textele dar nu-mi da voie sa pun poza prelucrata. Este ceva foarte ciudat cu...poza asta a ta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
baiatul meu are acum aproape 20 de ani(in martie).

am observat si eu acum treaba cu umbra si sunt total descumpanit pentru ca observasem si eu umbra pungii si a diplomei insa a lui nu.

Amreusit in sfarsit sa salvez pozele tale si le-am prelucrat nitel. N-o sa-ti vina sa crezi ce-a iesit. :spiteful:

Dar priveste atent chipul in ansamblul masinii si spune-mi cu ce seamana. Chestia aia din dreapta sus este mare si are si o coada lunga. Incearca sa faci o extrapolare si vezi ce iese... :flowers:

Amreusit in sfarsit sa salvez pozele tale si le-am prelucrat nitel. N-o sa-ti vina sa crezi ce-a iesit. :flowers:

Dar priveste atent chipul in ansamblul masinii si spune-mi cu ce seamana. Chestia aia din dreapta sus este mare si are si o coada lunga. Incearca sa faci o extrapolare si vezi ce iese... :blink:

Acuma imi baga textele dar nu-mi da voie sa pun poza prelucrata. Este ceva foarte ciudat cu...poza asta a ta.

Unde e poza ca nu vad

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu din copil iese acel ceva.insa este foarte aproape

 

Si poti sa-mi spui te rog unde e umbra copilului? toti ceilalti au umbra.el nu

 

 

Unbra copilului e pe podium,de asta nu se vede toata.

Din cap nu ii iese nimic,linia se continua si mai jos si sunt linii albe si pe langa el,probabil imperfectiuni ale pozei,aia de la developat nu si-au facut treaba calumea

Editat de Cain

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Unbra copilului e pe podium,de asta nu se vede toata.

Din cap nu ii iese nimic,linia se continua si mai jos si sunt linii albe si pe langa el,probabil imperfectiuni ale pozei,aia de la developat nu si-au facut treaba calumea

 

NU DIN CAP II IESE CI DIN CAPUL PIEPTULUI, UITA-TE MAI CU ATENTIE

 

IAR UMBRA INTR-ADEVAR NU SE VEDE.NU ESTE PE PODIUM.PE PODIUM ESTE DOAR UMBRA DIPLOMEI SI A PUNGII.UMBRA LUI TREBUIA SA SE INTINDA SI IN AFARA PODIUMULUI AVAND IN VEDERE CA SOARELE BATEA DIN SPATE SI DIN DIAGONALA.UITA-TE LA UMBRELE CELORLALTI.

 

Unde e poza ca nu vad

 

IMI PARE NESPUS DE RAU INSA am incercat si acum sa trimit poza si nu vrea sa o incarce.Cand termina de incarcat apare pagina alba complet.Este a treia oara cand incerc sa o postez si nu reusesc. Ori Site-ul este de vina ori intr-adevar poza are ceva negativ in ea si acum cand vreau ca s-o vedeti prelucrata nu ma lasa sa o arat. Cine stie? 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nici umbra pungii din mana dereapta a copilului nu este in locul unde trebuie.comparati pozitia umbrei persoanelor din acea poza cu locul umbrei pungii....sunt si eu de parere ca poza nu a fost developata cum trrebuie....chiar si iesitura aia din piept are umbra din cate vad, ceea ce mi se pare cam SF

post-57840-1161774334_thumb.jpg

Editat de Cipixxx

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×