Sari la conținut
Forum Roportal
fnicolici1

Verdictul CIJ

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca nu am fi avut castig de cauza la proces,ati fii sarit ca arsi cu totii:"Vai ce incompetent este statul roman,am pierdut gazul si petrolul pe 10 ani din cauza proastei administratii de care romanii dau dovada."

A cauta nod in papura este un fenomen des intalnit la noi.

pai nu e mare branza ca au castigat,nu,trebuie sa folosesti cu cap ceea ce ai castigat ca altfel mare folos din castg nu iese,principalul ca banii din resursele de pe platou sa ajunga la oamenii de rand,nu la smekeri de genul lui Patriciu sau a celor straini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai nu e mare branza ca au castigat,nu,trebuie sa folosesti cu cap ceea ce ai castigat ca altfel mare folos din castg nu iese,principalul ca banii din resursele de pe platou sa ajunga la oamenii de rand,nu la smekeri de genul lui Patriciu sau a celor straini

Vom trai si vom vedea,acum facem doar presupuneri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vom trai si vom vedea,acum facem doar presupuneri.

asa e insa ,daca e sa privim spre viitor prin prisma trecutului vedem exact o noua smekerie,dar sa dea domnul sa nu fie asa,spre binele vostru soi poate si al nostru

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asa sa fie :lol2:

 

Aveti un tv pe-aproape ? Nu numai ca "smecheria" e reala dar ea se si amplifica.

Si nu am contestat chiar deloc meritul real al diplomatiei romanesti. Ce folos insa ca ca rezultatul pozitiv a fost minjit apriori.

Unii si-au bagat ghearele din '92 si cred ca nu mai e nimic de facut decit eventual sa le puna ceva sare pe coada sau sa le ia caii de la bicicleta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

patricoianu+taricoianu au pus laba pe 50 miliarde de $

in sfarsit vom avea si noi oligarhii nostrii, ca rusii, aproape la fel de bogati

 

cu acesti bani, cine a pus mana pe ei, va putea cumpara pe multi ani de aci inainte TOATA JUSTITIA din Romania si toti politicienii care se vor perinda la putere

 

in sfarsit statul mafiot rom

Editat de Cleric Preston

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
la moment ala cu gura mare este considerat putere mondiala,,deocamdata nu am vazut nici un scut instalat in cehia,doar declaratii la tv

 

 

Putere mondială e considerată cea care se comportă ca atare. Deocamdată, Rusia e o putere regională, la nivel european, datorită gazelor, că altfel, nu ar fi capabilă de mare lucru. Industria nu o

Editat de lupini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Putere mondială e considerată cea care se comportă ca atare. Deocamdată, Rusia e o putere regională, la nivel european, datorită gazelor, că altfel, nu ar fi capabilă de mare lucru. Industria nu o

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×