Sari la conținut
Forum Roportal
fnicolici1

Verdictul CIJ

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

adica sa-ti explic: daca am fi luat insula asta ca sa ne marim teritoriul de ce nu am fi luat moldova care este mult mai mare?! ;)

 

Mersic,de explicatie, esti draguta :blink:

Si eu te-am intrebat de ce sa luam Moldova :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

adica sa-ti explic: daca am fi luat insula asta ca sa ne marim teritoriul de ce nu am fi luat moldova care este mult mai mare?! ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca te-ai referit in context desi nu era nevoie. Nu avem de castigat nimic daca luam Moldova.Plus de asta,

dupa cate imi amintesc eu ei nici nu au vrut unirea ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pentru ca a fost a noastra..mai bine zis sa ne unim ca de luat nu se mai poate ..doar e un stat independent..dar eu m-am referut doar in acel context.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
adica sa-ti explic: daca am fi luat insula asta ca sa ne marim teritoriul de ce nu am fi luat moldova care este mult mai mare?! ;)

Am castigat si zacaminte de gaze si petrol si ceva teritoriu asa ca nu mai comenta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am castigat si zacaminte de gaze si petrol si ceva teritoriu asa ca nu mai comenta.

 

 

Ce zacaminte am cistigat ? :focus: Sint deja date inainte de a fi ale noastre. :pardon: Nu e asta culmea ciordelii ? :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Corect ! E adevarat : la diplomatie sintem pe 1... da' la ciordeala stam si mai bine :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce zacaminte am cistigat ? :crazy: Sint deja date inainte de a fi ale noastre. :pardon: Nu e asta culmea ciordelii ? :lol2:

 

 

Nu te-ai prins.Conteaza ca la diplomatie santem"pe locul unu numai unu" :focus:

Editat de Kahila

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce zacaminte am cistigat ? :focus: Sint deja date inainte de a fi ale noastre. :pardon: Nu e asta culmea ciordelii ? :lol2:

Daca nu am fi avut castig de cauza la proces,ati fii sarit ca arsi cu totii:"Vai ce incompetent este statul roman,am pierdut gazul si petrolul pe 10 ani din cauza proastei administratii de care romanii dau dovada."

A cauta nod in papura este un fenomen des intalnit la noi.

Editat de AH45

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×