Sari la conținut
Forum Roportal
yasminne

Dragoste imposibila?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

mi au povestit si mie altii :P

 

PAI DRAGILOR,ASCULTATI-MA PUTIN,VOI AVETI DREPTATE,OMUL ASTA POATE AVEA FEMEI CATE VREA,INTELEGETI?PAI DACA CHIAR VREA ASA SA MEARGA LA F...DE CE NU O FACE CU ALTELE?

DE CE MA CAUTA?DE CE MA DUCE CU EL PESTE TOT?DE CE MA SUNA?DE CE IMI SPUNE CA MA IUBESTE?EU STIU CA NU E BINE ,DAR FRAtilor ,la inima nu-i comanzi si se poate intampla oricui.nu ma mai condamnati degeaba...

 

bine . atunci ramai cu el si nu te mai plange

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
PAI DRAGILOR,ASCULTATI-MA PUTIN,VOI AVETI DREPTATE,OMUL ASTA POATE AVEA FEMEI CATE VREA,INTELEGETI?PAI DACA CHIAR VREA ASA SA MEARGA LA F...DE CE NU O FACE CU ALTELE?

DE CE MA CAUTA?DE CE MA DUCE CU EL PESTE TOT?DE CE MA SUNA?DE CE IMI SPUNE CA MA IUBESTE?EU STIU CA NU E BINE ,DAR FRAtilor ,la inima nu-i comanzi si se poate intampla oricui.nu ma mai condamnati degeaba...

Asta e un cliseu la maxim.

 

Nu te iubeste deloc, asta e realitatea. Neplacuta pentru cine trece prin situatia asta, insa e adevarat.

 

DAR FRAtilor ,la inima nu-i comanzi si se poate intampla oricui.nu ma mai condamnati degeaba...

Nimeni nu iti condamna inima.

Doar ratiunea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
PAI DRAGILOR,ASCULTATI-MA PUTIN,VOI AVETI DREPTATE,OMUL ASTA POATE AVEA FEMEI CATE VREA,INTELEGETI?PAI DACA CHIAR VREA ASA SA MEARGA LA F...DE CE NU O FACE CU ALTELE?

DE CE MA CAUTA?DE CE MA DUCE CU EL PESTE TOT?DE CE MA SUNA?DE CE IMI SPUNE CA MA IUBESTE?EU STIU CA NU E BINE ,DAR FRAtilor ,la inima nu-i comanzi si se poate intampla oricui.nu ma mai condamnati degeaba...

 

Pai astfel de relatii de cele mai multe ori, se termina prost si multe persoane sufera mai mult sau mai putin in final. Totul depinde de tine, de ce iti doresti cu adevarat. De obicei barbatii nu-si prea lasa nevasta pentru amante, doar vor ceva nou, iar un barbat care inseala, minte si amanta si nevasta in acelasi timp,dar poate nu-ti pasa!Ce crezi ca sotiei nu-i spune ca o iubeste :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Şi stai, tu după 3 luni deja poţi spune că iubeşti un om? Sună a...foc de paie.

Mai eu zic ca atunci cand e vb de dragoste...sunt toate sansele ca si numai dupa o zii sa te indragostestii de cineva...insa treaba sau problema e...el poate nu o iubeste suficient de mult.... ar avea niste sentimente pentru ea...dar nu la fel de puternice cum le are ea

 

STIU,POATE AI DREPTATE,DAR IL IUBESC FOARTE MULT SSI EL LA FEL...CRED SAU CEL PUTIN O SPUNE MEREU...DAR EU CHIAR NU STIU CE SA FAC. PROBLEMA E CA NU MA POT LASA DE EL,NU REUSESC,POATE AM NEVOIE DE AJUTOR...SAU NU???

Ajutorul numai tu ti-l poti oferii,trebuie sa te gandesti ce vrei,de la viata in primul rand...daca il iubesti suficient nu ii vei cere sa renunte la familie...si il vei lasa pe el sa ia aceasta decizie.....

 

Stiu,poate ca aveti dreptate ,dar chiar nu reusesc sa ma las de el,nu stiu ce se intampla,sa stiti ca e teribil ,e foarte greu,dar asa este,daca ma iubea cu adevarat renunta la lux pt mine.Nu stiu ce sa spun,simt nevoia sa vb cu cineva,cred ca am nevoie de ajutor...si nu glumesc.Cum sa fac?

Ce sa fac?

stii e dificil pentru ca nici tu nu esti foarte clara,nu esti sigura ce vrei de la tine....daca vrei o relatie cu el vei continua asa..ca amanta,insa daca cauti sa iti stabilesti o familie...il vei uita cu timpul....probabil..si va venii altcineva..poate nu la fel de bun ca el...dar tot timpul mai exista cineva

 

Şi ce ai vrea să faci ....să desparţi un om cu copii ? Doamne dă-i minte italianului să nu se ia după astfel de femei !

eu zic ca el si-a facut-o cu mana lui...nu poti sa arunci vina numai asupra femeii....? :P nu crezi ca e cam egoist din partea ta....daca isi iubea atat de mult familia nu avea o aventura...

 

Sfaturi bune şi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
DA,STIU,DAR IL VREAU PT MINEEEEEEEEEEEEEE...NU POT SA STAU FARA EL.IMI LIPSESTE,MI-E DOR DE EL...

nu mai scrie cu caps.

si incearca sa te stapanesti :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
DA,STIU,DAR IL VREAU PT MINEEEEEEEEEEEEEE...NU POT SA STAU FARA EL.IMI LIPSESTE,MI-E DOR DE EL...

dar acum nu potii fi egoista...pentru ca de la bun inceput ai stiut ca este insurat,si probabil ca te-ai gandit ca ar fi greu pentru el sa divorteze...eu iti zic...sa te multumesti cu ce ai pentru moment,sa ai rabdare ca timpul le rezolva pe toate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da ,timpul mereu le rezolva pe toate.Acum nu mai suntem pe bune,pt ca ieri ne-am certat.Nu a dat nici un semn azi si nu cred ca va mai da,poate l-am presat putin,sau poate vrea sa se gandeasca?

Sau poate vrea sa intrerupa relatia?

Asta nu stiu...sa-i scriu eu?

SA-I TRIMIT EU MESAJ?De sunat nu-l pot suna ,e acasa cu vipera aia,spun asa pt ca stiu ca e rea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×