Sari la conținut
Forum Roportal
yasminne

Dragoste imposibila?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

incearca sa ii gasesti defectele si uiti mai repede .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Şi ce ai vrea să faci ....să desparţi un om cu copii ? Doamne dă-i minte italianului să nu se ia după astfel de femei !

Subscriu. :P

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce va mai place traiul in minciuna . si tu si el .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pfaa... ce de moralisti .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ciao dr love ,sunt yasminne. De 3 luni si jumatate iubesc un barbat casatorit,sunt disperata,nu mai stiu cum si ce sa fac.El nu-si poate lasa familia pentru ca trebuie sa plateasca prea multi bani copiilor si sotiei,iubeste luxul si imi spune mereu ca nu va putea trai cu mine ,pentru ca niciodata nu o sa avem bani si o sa ne certam mereu.Problema este ca el este italian,eu lucrez in italia,deci sunt o straina,dar nu asta este problema sau este????Nu stiu cum sa fac,ma intreb isi iubeste so tia?El spune ca nu,dar isi iubeste copiii,si inteleg perfect ,este normal.Te rog ajuta-ma,nu stiu ce sa fac,imi pierd mintile.Cine are sfaturi bune ,intelegatoare, poate sa-mi scrie.

In momentul in care ai o relatie cu un barbat casatorit, iti asumi si probabilitatea ca el sa nu isi paraseasca familia.

Nu te mai iluziona si nu confunda o relatie sexuala cu o relatie de prietenie, serioasa, pre-maritala, sau mai stiu eu cum s-o numesc.

 

In plus de asta, chiar daca Mos Craciun ti-ar face cadoul asta (sau Sfantul Valentin, ca e in perspectiva, Mos Craciun e in concediu medical - probleme de lumbago dupa sacii incarcati) si si-ar parasi sotia pentru o relatie cu tine, sa nu te miri daca o sa dispara tot 'farmecul' relatiei.

Ba chiar sa te astepti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De 3 luni si jumatate iubesc un barbat casatorit,sunt disperata,nu mai stiu cum si ce sa fac.El nu-si poate lasa familia Cine are sfaturi bune ,intelegatoare, poate sa-mi scrie.

 

 

Sfaturi bune şi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dragule eu in italia nu fac strada daca asta te intereseaza,am o slujba buna,o masina si un apartament,muncite de mine,intelegi???

Nu sunt ca altele.Si nu sunt aici pentru a imbarliga persoane casatorite si cu bani,sunt aici ca sa muncesc ,dar ,asta este,m-am indragostit si acum este foarte greu.Cine vrea sa jigneasca si nu intelege,atunci mai bine sa nu scrie,nu sunt aici pentru a jigni,sunt aici pentru ajutor .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

a avea o aventura e ceva normal a te amoreza de un nene care nu vrea nimic interesant de la tine e gresit

 

Sfaturi bune şi
Editat de loneliness4ever

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
a avea o aventura e ceva normal a te amoreza de un nene care nu vrea nimic interesant de la tine e gresit

Pai tocmai d-aia zice Ravl de 'moralisti' si zice bine.

Pentru ca din afara, toti suntem printzipiali si destepti iar cand ni se intampla chiar noua, suntem victime.

 

Cu alte cuvinte, ti se poate intampla chiar si tie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai tocmai d-aia zice Ravl de 'moralisti' si zice bine.

Pentru ca din afara, toti suntem printzipiali si destepti iar cand ni se intampla chiar noua, suntem victime.

 

Cu alte cuvinte, ti se poate intampla chiar si tie.

 

din punct de vedere psihologic nu se poate intampla oricui. exista anumite elemente declansatoare :P

Editat de loneliness4ever

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×