Sari la conținut
Forum Roportal
Cristi din prahova

Femeia,"inlantuita'?!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mie mi-a murit pisica de curand. Sa vezi ce am plans... Acum chiar ca voi ramane singur...

Nimeni nu o sa te placa pentru ceea ce esti...

 

Condoleante!!!

 

 

 

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bun gasit tuturor !

 

Eu sunt pe undeva de mijloc.Nu apelez la barbat decat daca vrem sa ne facem placerile reciproc,fapt pentru care nici nu vreau sa ma incurc cu cineva decat pana la un cert nivel.Barbatii incearca sa profite de femei fizic,femeile incearca sa profite de barbati psihic.Adica,mai pe intelesul tuturor,ei ne fac cu muschii noi ii facem cu capul.Din pacate oamenii de cand exista pe pamant sau facut unii pe altii.Cine naiba ne-a facut asa nu stiu dar nu-i bine.Barbatii profita de noi cand suntem in floarea varstei,dupa care cauta ceva mai trufanda iar noi profitam de ei cand ofera ceva, cand nu...Dumnezeu cu mila.Atat barbatii cat si femeile incep sa devina plangaciosi atunci cand nu le mai merge,cand simt ca le fuge pamantul de sub picioare.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Uite ca imi place mult cum ai descris situatia, cu sinceritate si dezinvoltura. Felicitari !

Iti raspund si la intrebarea ta : ignoranta si inconstienta ne-au facut si ne fac asa. :o:

 

Cat despre plangaciosi, de-asta nu-i suport eu, pentru ca nu sunt niste victime, cum par, ci doar profitori care nu mai au sanse de jupuit. Un om demn si sincer nu isi plange de mila, sufera in tacere.

Editat de Typhon
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Barbatii profita de noi cand suntem in floarea varstei,dupa care cauta ceva mai trufanda iar noi profitam de ei

 

Tu si cu cine?

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu si cu cine?

Cu restul speciei feminine. :o: Ea vorbeste la modul general...barbati vs femei.

Editat de Two

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cat despre plangaciosi, de-asta nu-i suport eu, pentru ca nu sunt niste victime, cum par, ci doar profitori care nu mai au sanse de jupuit. Un om demn si sincer nu isi plange de mila, sufera in tacere.

 

"Marile suferinte sunt mute". Nu mai stiu cine a spus acest adevar. Se poate sa fie valabil si pt. suferinte mici.

 

 

 

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×