Sari la conținut
Forum Roportal
Cristi din prahova

Femeia,"inlantuita'?!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sa inteleg ca ai primit niste papuci si acum te gandesti sa sechestrezi o femeie sub ei? :blink:

hmm, chiar daca i'a adus Moshul papuci, i'a adus si femeia ? :wacko:

 

sau urmeaza la Craciunul viitor ? :D

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma refer la cuplurile f. tinere..18-25 de ani...

si ce crezi ca alea nu le-ar permite barbatiilor sa faca treaba asta... :blink: cu ce ma deranjeaza pe mine ca el citeste asculta muzica sau repara prizele...bravoo lui chiar face ceva util...si constructiv

iar ai inceput sa o iei pe aratura....se pare iti place sa deschizi teme fierbinti... :wacko:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

iar 1982 ? ai auzit de o relatie normala cu conceptul de reciprocitate ? :cheer: si fara gelozii posesivitate bolnava si o relatie matura cu oameni maturi :cheers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu iar ai intrebari existentiale,82 :roll:

Lasa fata, baiatul in pace ..eee..:o:

 

iar 1982 ? ai auzit de o relatie normala cu conceptul de reciprocitate ? :doh: si fara gelozii posesivitate bolnava si o relatie matura cu oameni maturi :)

Mai exista asa ceva ? Eu nu cred. :crazy:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, exista aceasta mentalitate. Insa doar la barbatii complexati .

 

Asta-i mamicule ! :roll:

 

Poţi

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

o plimbare dimineata si seara sa faca pishu, o data pe luna la monta, hranita cu pedigree si whiskas..si ar trebui sa fie multumita..ce atatea fente pe femeia asta?

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

o plimbare dimineata si seara sa faca pishu, o data pe luna la monta, hranita cu pedigree si whiskas..si ar trebui sa fie multumita..ce atatea fente pe femeia asta?

 

Da, ia sa stea la locul ei si sa-si vada de treaba ei. Ce daca nu se mai cauta macrameurile?

 

 

Eu din cauza femeilor astora moderne cu fite in cap nu imi gasesc si eu un barbat sa ma placa si pe mine. Auzi, cica cariera, dar permis am ca sa mai bea si el o bere, da` bani de cosmetica ca lui ii plac femeile cu unghii rosii si stelute argintii pe ele. Si cate si mai cate... O sa imi iau o pisica ca sa am si eu pe cineva langa mine.

 

 

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-a murit pisica de curand. Sa vezi ce am plans... Acum chiar ca voi ramane singur...

Nimeni nu o sa te placa pentru ceea ce esti...

Editat de Typhon
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×