Sari la conținut
Forum Roportal
speedy_10

Pana la ce varsta ti-a crescut penisul?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu chiar, si aici exista niste limite. Zona asta n-a fost creata ca un alt "bla bla" ci pentru discutii mai destinse despre amoare.

 

 

Nu, nu stiu asta. :cry:

 

 

Pai nu, atunci cand situatia, topicul, subiectul o permite. :pash:

 

 

si cum permite aici....ca de la mistocareala.....pana la de toate is aici.....in fine se pare ca treaba mea nu e sa mai stau pe roportal....si ca tre sa fac pauza .....ca cica eu is defecta si vad cam prost lucrurile

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si cum permite aici....ca de la mistocareala.....pana la de toate is aici.....in fine se pare ca treaba mea nu e sa mai stau pe roportal....si ca tre sa fac pauza .....ca cica eu is defecta si vad cam prost lucrurile

 

As zice ca o noapte buna de somn nu ti-ar strica.. incearca sa te relaxezi. :pash:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si cum permite aici....ca de la mistocareala.....pana la de toate is aici.....in fine se pare ca treaba mea nu e sa mai stau pe roportal....si ca tre sa fac pauza .....ca cica eu is defecta si vad cam prost lucrurile

Pai da. Sectiune de bla bla, unde se face gargara despre amoare. Adica puteti devia.

Nu ca la Sectiunea Dragoste propriu-zisa, unde orice deviere e sanctionabila.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai da. Sectiune de bla bla, unde se face gargara despre amoare. Adica puteti devia.

Nu ca la Sectiunea Dragoste propriu-zisa, unde orice deviere e sanctionabila.

Ce vorbesti ma?

Adica daca vine o fata si intreaba ceva despre ciclu si eu ma apuc sa imi trimit pupici si sa schimb retete culinare cu Saharianul, e permis?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce vorbesti ma?

Adica daca vine o fata si intreaba ceva despre ciclu si eu ma apuc sa imi trimit pupici si sa schimb retete culinare cu Saharianul, e permis?

Dacă deschide topicul pe bla bla, o face pe riscul ei .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×