Sari la conținut
Forum Roportal
speedy_10

Pana la ce varsta ti-a crescut penisul?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Femeile au dreptate, de regula in mana lor creste penisul.

Eu zic ca daca nu-ti creste minte, nu creste nici penisul.

Sunt legate una de alta.

Editat de gheorghe35

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lungimea se controleaza prin rectificare lunara ...exact precum procedam cu unghiile :pash:

Numai ai grija sa folosesti o foarfeca dezinfectata :cry:

 

Tu nu faci asa ? :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

spre mirarea mea, al meu creste in continuare. si am 22 de ani :pash: da' ce-i cu intrebarea asta? ce-i cu topicul asta?

Editat de Etherial

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salutare tuturor

Vreau si eu sa stiu pana la ce varsta creste un penis si pentru ca pareri sunt foarte multe,de genu pana la 18 sau 21 de ani...m-am gandit sa fac un fel de statistica singur:D...Adica sa fac o medie a raspunsurilor celor care vor sa ma ajute...deci nu vreau alte detalii sau cine stie ce discursuri...doar sa-mi raspundeti pana la ce varsta penisul doumneavoastra a crescut...va multumesc anticipat

 

Asa va invata pe voi mai nou la scoala? Mai lung= mai bun? :pash:

 

Da' ce sa ma mai mir, pentru generatia voastra conteaza marimea in detrimentul circumvolutiunilor... Sinapse slab dezvoltate dar parama da haur groasa la gat (sa tina vaporul sa nu iasa din port); daca se calculeaza numarul cartilor citite iese cu minus dar banii cu care va faceti poze cu telefonul mobil "e" multi, ca ii intindeti pe sarma, ii adunati cu farasul de pe jos, ii faceti fata de masa sau covor sa vada dusmanii ca aveti acoperire in valuta; inteligenta nu straluceste, da' ochelarii Dorel&Gicu da...

 

Ai buletin? De cate luni? :cry:

 

 

Asa, acum ca m-am descarcat, sa postez la subiect: cu ce te ajuta daca mai creste? Te face mai inteligent? Iti ia examenele? Iti face rost de prietena? Ca daca ai p*** si n-ai pretena, degeaba ai... Zau! :cry:

 

Tu crezi ca e vreo diferenta la instructunile de utilizare? Nu, draga, utilizatorul face toata diferenta. Ca degeaba ai Ferrari daca tu esti tot taran si nu meriti sa conduci nici caruta... :cry:

 

Partea buna e ca daca e suficient de mare orice muzeu ar plati bani seriosi... :cry:

 

Eu zic ca daca nu-ti creste minte, nu creste nici penisul.

 

Raspuns gresit!!!

 

Esti un visator... daca ar creste si mintea pe cat creste p*** (ajutata de operatie de marire, desigur! :cry: ), am avea numai genii. :cry:

 

Si corolarul, daca p*** creste in ritmul in care creste mintea, am avea numai impotenti... :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum inteleg de ce se militeaza frenetic pentru egalitate intre sexe - ca sa se poata explica faptul ca largirea orizonturilor mintii femeilor este direct proportionala cu largirea vaginului dar si a circumferintei soldurilor si lasarea sanilor.

As putea sa spun chiar ca ne-ati luat-o inainte.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum inteleg de ce se militeaza frenetic pentru egalitate intre sexe - ca sa se poata explica faptul ca largirea orizonturilor mintii femeilor este direct proportionala cu largirea vaginului dar si a circumferintei soldurilor si lasarea sanilor.

As putea sa spun chiar ca ne-ati luat-o inainte.

 

Daca voi asa va explicati inteligenta...prin raportare la dimensiunea echipamentului din dotare, no comment... :pash:

 

Ahh, de-aia crede toate taranii ca e dastepti? Doar ca acum nu se mai limiteaza la p***, mai adauga in ecuatie si haur, bani, mertzane... :cry:

 

Are ma multe, e mai dastepti! :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:cry:

 

sa mor daca'mi aduc aminte ! :cry:

 

 

 

:pash:

 

si daca mai creste ?! :cry:

 

 

 

 

:cry:

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca voi asa va explicati inteligenta...prin raportare la dimensiunea echipamentului din dotare, no comment... :spiteful:

Pai vad ca tu insati ai facut paralela intre inteligenta si marimea penisului...ma rog, cateodata e si curbat, nu stiu cum ai facut tu paralela.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×